Březen 2010

Že bych zase rozjižděla blog? mno kdo ví xD

31. března 2010 v 13:37 | Monulla |  >My Diary<

Ahojky, moc ste mi chyběli :-*
Sem na blog uplně kašlala, prostě se mi sem nechtělo. Nechtělo se mi nic psát a obíhat a ted 5dní volno, tak že sem si řekla, že se o něj zase začnu starat ;)
Doufám že ste radi sama vím, že skočit nebo pozastavit by byla kravina. Samozdřejmě affs všechny oběhnu, bud dneska večer nebo zítra. Velikonoce jsou tu, šileně moc to ubíhá vždy sigdgd pamatuji přesně Vánoce xD ... Velikonoce moc nemusím, proč holky nechodí mrskat kluky nechápu já si chci taky vydělat penízet, mohla bych ze sebe udělat kluka :DD.
Dneska sem ve škole nebyla, ráno mě šileně bolelo břicho a tak sem zůstala doma. I když místo toho, abych ležela sem vytahovala hadry a fotila se xD
Pondělí, Úterý oba dva dny ve škole ušli a hrozně rychle utekli, a hlavně mě štve, že Velikonoční prazdky jsou poslední v tomhle školním roce, pak normal skoro 3měsíce do škole. Mno fůj, se zblaznili. Asi njak tak dneska teda je u nás hnusně :( prší, prší, a jen prší ... ach jo.
Tak je pravda, že už aspon měsíc nepršelo tak at si zaprší, ae chci aby tych 5 dní teda 4 krom pondělí xD bylo hezky, já doufám že bude. Minule sem se dvala, že sem psala o mích klukach ted už vím koho chci. A koho už od října moc miluji ... přeji si nejlíp at sme zas spolu ;)
Ted už jidu, pač musím ještě ty oblečení uklidit a pak jít pro bráchu do školky. Zítra nebo dneska oběhnu a samozdřejmě sem něco dám víc :)) ...       

Jednou všechno prostě končí... A něco někdy začiná

27. března 2010 v 23:46 | Monulla |  >My Diary<
Dnešní den bych zhrnula mezi povedený i nepovedený den.
Sem ráda, že mi je líp...
Ale není to nic moc, sobota utekla šileně rychle to mi jako přijde. Zítra neděla kterou moc nemusím. Sobotu sem stravila uklizením, u tatky a pak v Brně na nákupech. To bylo naposledy co sem s
mamkou byla nakupovat přiště mi dá peníze a já si s kami zajedu radši sama
hhf
, pač sní se to nedá co se líbí mě tak se jí nelíbí... Wow sem měla sto chutí vykrast celý obchodnáky, uplně luxusní věci tam měli. A ty sluneční brýlky, mno jo ted je vše o penězích...

Kdo nemá peníze ten nemá na nic. Tak sem si řekla  že oo letních prazdkach fakt na brigady budu chodit at si vydělám a mám njaký peníze, pač ted nemůžu mít takoví užasný oblečení.
Každý v mím věku má uplně krasný hadry a já vždy nosím takoví hnusný, ach jo.
Ted sem zas řešila situaci, Jakuba a Radka kdo se ke mě víc hodí... Já stoho uplně svokla ty woe.
Sem si psala dopol s Radkem to je můj bejvalí a sem víc posrala. Má už jinou a já Jakuba i když mno nebudu to tu rozebírat vy víte co. 
Tak já půjdu si lehnout stoho Brna sem zas unavená.

Udělejte si jarní úklid v šatníku

27. března 2010 v 23:08 | Monulla |  Všechno možny
Poradíme vám, jak si systematicky uspořádat šatník

1. Začněte od podlahy

Přerovnejte boty přehledným způsobem. Jednou z možností je uložit je do krabic a ty přelepit na přední straně jejich fotografií nebo se zkuste poohlédnout po průhledných plastových krabicích. Uděláte tak konec neustále nepřehledně roztroušeným párům bot.

2. Seřaďte barvy

Udělejte si ze skříně barevnou paletu - seřaďte všechno oblečení podle barev. Tato metoda vám skvěle ukáže barvy, které preferujete. Ty si většinou člověk podvědomě spojuje se svým barevným typem, a tak mu nejlépe sluší. Zároveň vám vypadnou kousky, které jsou například barevně mimo vaši barevnou škálu a nebo se velmi špatně kombinují. V tom případě se s nimi rozlučte.

3. Udělejte si pořádek mezi doplňky

Rozdělte si doplňky podle četnosti jejich využití. Vybavte svou skříň nejrůznějšími přehlednými zásobníky s popiskami a uložte do nich své šperky. Skvělé úložné kontejnery lze například objednat na adrese Bed Bed & Beyond, pro ukládání náramků fantasticky poslouží prázdné role od papírových kuchyňských utěrek.

bermudský trojúhelník

27. března 2010 v 23:03 | Monulla |  bermudský trojúhelník
Bermudský je pomyslná oblast umístěná jihovýchodně od Atlantického pobřeží Spojených států, která je významná pro vysoké působení nevysvětlitelných ztrát lodí a letadel. Vrcholy trojúhelníku jsou pravděpodobně: Bermudy, Miami a ostrov Fla.

Live your dreams..

27. března 2010 v 22:54 | Monulla |  Citaty
Je teď tolik všelijakých předpisů, jaký má člověk být, že udělá nejlépe, když zůstane takový, jaký je...
Je nádherné vědět, že alespoň v království myšlenek jste bez pout, že máte právo zkoumat všechny výšiny a hlubiny, že v žádné ze všech rozsáhlých prostor myšlení neexistují zdi ani ploty, žádná zakázaná místa ani žádné posvátné kouty..

Upíři

27. března 2010 v 22:51 | Monulla |  Upíři
Zdokumentovaných zpráv o konkrétních případech fenoménu vampyrismu je poměrně značné množství a sdostatek jich byl popsán i v naší literatuře(*). Z tohoto důvodu a z důvodu rozsahu tohoto článku je nemíním dále opisovat. Připomeňme si tedy jen scénář, který je, pokud se budeme držet dobře a věrohodně zdokumentovaných případů, až na vyjímky univezálním.

Život je jako hodina matematiky.. sčítáš, odčítáš, násobíš, dělíš.. najednou uděláš chybu, snažíš se ji opravit.. POZDĚ.. ZVONÍ..

26. března 2010 v 22:31 | Monulla |  >My Diary<
že bych se chystala udělat jednu z mých další pitomých chyb? možná, možná ne...
řiká se, že zisk je risk... i když nevím co k němu přesně citím, budu sním a snad nam to vydrží. Proč se vracet k minulosti, ae vím že sem udělala jednu z největších chyb mího života a to nevažila si kluka, který byl nejhodnější, nejmilejší a lepšího už nenajdu. Miluji ho, došla sem na to až ted, když už je pryč a nikdy se nevratí. A mě zbyli jen slzy do pláče...
 Ae poznala sem Jakuba, ten se do mě zabouchl a vypadá to dobře... Jen že, chci z něho Radka, ae on takovej není a nikdy nebude. A často se sním hádam, už ani nevím co dělám... A co vlastně chci...
Konečně víkend, pak jen 3dny a jsou Velikonoce který moc nemusím... Víkend zas uteče šileně rychle a jakub na mě klačí, aby sme se zas viděli tak se v Nedělu uvidíme. Já nevím jestli dělám chybu a jestli né, hlas srdce mi říká udělej vše pro získaní radka zpátky, ae sama vím že už to není možný... On mě nechce ani nemiluje tak proč já bych se ho měla doproušet když mám na lepší kluky??!!... A jakub mě miluje a chce mě, nedokazal by mě odpustit, ae není jak radek není ten vysněný a nevím jestli je ten pravej. Se jednou stoho scvoknu...
Omg zase tu něco řeším, ae co už, ach jo zatracenej život.      

>>I wanna cry<<

26. března 2010 v 22:21 | Monulla |  >My Diary<
Chce se mi brečet.. nevim, co mám dělat.. každej do mě valí z jedný strany a já už snad ani nevim, kdo jsem.. motám se do toho víc a víc.. za chvíli se to všechno provalí a já budu jen litovat.. tohle nejde.. já to takhle neci, ale nevim, jak z toho vycouvat..
potřebuju si vyčistit hlavu, ale v tehle malé vesnici takhle to nejde.. už se těšim, až budou prazdky a vypadnu odtud.. od všeho uteču, všechno hodim za hlavu, nebudu nic řešit.. už aby to bylo..

Wish I was as invisible as you make me fell. :(

25. března 2010 v 22:33 | Monulla |  >My Diary<
I hid my feeling behind a smile.

Sem bez nálady, a jen sedím je mi zima. Přemyšlím nad svím životem, co se vše kolem mě odehravá a kde sem kua udělala tu chybu. A proč se to vše muselo stát. Proč se přetvařuji že sem štastná přitom sem akorat tak opak, proč řikám že ho miluji když myslím na bejvalího.
Mám pocit jako by mi někdo do srdce hodíl kudlu, jak kdyby se mi rozpřitilo na milion malíchdrobných částku. Chci se proměnit ve ptačka a odletět daleko odtud a už se sem nikdy nevratit. Kdo ví jaký to musí byt za oceány a jaký to musí byt v nebi a pekle. Proč svoje pocity opravdoví schovávam za falešný úsměv???!!!...
Přijde mi že už dál nemůžu, stratila sem ho. Zdá se mi e bych stratila vše, a vše se mě rozpadá.
Můj život je jedno velký nedorozumění, ae je to boj a vzdát ho nehodlám, ae má to cenu žít když ani nevím proco žiju. Chtěla bych utýct realitě a žít jen ve svích snách, snít o tom co se ve skutečnosti nemůže stát. Byt někdo jiný, a hodit všechny problémy za hlavu.
Miluji samotu, koukám z okna ven. Sedím na parapetě a divám se na rozvicenou vesnici, a v dálce na světla a až někde v dálce je Brno.
Chtěla bych začít svůj život od znova, možná se odsut odstěhujem ae asi ne, i když by to bylo hrozný ke konci 8 přejít na jinou školu, ae chci svůj život začít znovu, a změnit se skoro ve všem...
Sry, nemám náladu :'( tak proto tohle píšu. Jinak budu zítra zas v pohodě.
   

Vždycky si říkám, nemůže být tak zle, aby nemohlo být ještě hůř

23. března 2010 v 23:14 | Monulla |  >My Diary<
Štěstí je jako slunce: usměje se na nás, ale pak zapadne.
Je to važně krásný pocit, že vše kvete, jak kdyby se všem najednou navratila nálada ^^vidět na obloze sluníčko, zářící do všech stran.Přináší mi to energii, dobrou náladu a úsměv na tváři ^^ A v těchto dnech házím nějaké starosti za hlavu.
Dneska 8hodin, naštěstí se to dalo přežit ^^ sme psali s matiky a já na to nebyla naučená, tak že je jasný že 5 dostanu, ach jo :(( ...
Sem moc ráda, že dnešek tak rychle utekl, a zítra středa tak že střed týdne hůrá, a víkend bude šupy dup tu :D už aby to bylo, hlavně že už je Jaro a zima už šla spát.
A tento rok se tu už nesmí objevit, není tu pro ní místo.
Zítra z ničeho naštěstí nepíšem, teda snad možná :D akorat místo přirazu máme zempl, a dozvíme se známky ze zemplu což já mám 3, a celá třída má 3, 4 a 5 ... tak jako on řekne že píšem s jihovychodní Evropy a dá nám tam i EU hrozný :(.
V poslední době hodně často nestíhám, přitom jsem byla strašně nedochvilný člověk.I to se může změnit.Já jsem toho důkazem ^^
Tak já už půjdu, je hromadu hodin, a sem docela ospala oči se mě tu zavirají a procituji na sobě unavu, že si fakt už lehnout jidu.

Inside your restless soul your heart is dying...

22. března 2010 v 21:22 | Monulla |  >My Diary<
Motto dne: Buď sama sebou! Život je moc krátkej na to abys byla někym jinym.

Tak njak žiju.
Nemám njak náladu, pač zas na co si myslím. A poslouchám Evanescence, a písu s pár lidima na icq.
Zachvílu půjdu si lehnout, sem docela unavená.
Dnešek se dál přežít, ráno sem zase nemohla vstat.Než sem vyhrabala z postele bylo 7 hned.
Za 15minut jít a ted sem nevěděla kam dřív skočit.
Autobus sem naštěstí v pohodě zvládla, ve škole byla jako obvikle šilená nuda.
Hodiny utíkali, a já stale myslela na něho, a pak na všechny možný problémy a hlavně se mi styskalo po mím milačkovi.
Ze zeměpisu sme psali, což tam učitel dál uplně nemožný otázky, a když sem se ho zeptala jestli si to pak můžu opravit řekl, že neví jestli na to bude čas, mno super.
O přestávkách kluci po sobě začli házet rohlík, mno prostě prasata.Po celé třídě se mlatili rohlíkami, pak to namačeli do vody.Uplně hrozný ...
Samozdřejmě, že to museli nakopat ke mě ten bordel, ajna konečně poslední ho
dka, jen že sme v ní psali a já na to jako obvikle zapoměla.
Sem velice zvědavá co dostanu, ted nechtěl nikdo uklidit ten bordel, tak sme museli čekat než to někdo uklidí, až pak nás pustila dom.
Konečně začlo Jaro, krasně teplo a sluníčko jemně hřeje, že sem šla jen v mikině ze škole.
Na zástavce byli od nás z obce děcka, a ani mě nepozdravili dřív byli nej přatele a ted se sotva pozdravime ...
Chtěla bych byt jak kamošky, taky tak oblibená a hezká, ale musela bych se začit jinak chovat musela bych kouřit, a prostě dělat ty pubertalní věci abych mezi ně zapadla, ale proč bych to dělala pak mě naskočilo do hlavy že radši zůstanu sama sebou bude to tak lepší, nebudu ze sebe dělat někoho jinýho, ani nechci, chci byt svá a vždy sem byla... :))
Ach jo já už chci zas víkend a moc :D


... a na závěr dám písniičku :D kterou zas poslouchám celej večer...

Návštěvnost blogu (15-21.3.10)

22. března 2010 v 19:14 | Monulla |  Návštěvnost blogu


Pondeli:42

Utery: 25

Streda: 33

Ctvrtek:30

Patek: 42

Sobota: 39

Nedele: 35Celkem: 246

Děkuji za návštěvku strašně mocinky moc =o*

Desing new-Love hearts heaven

22. března 2010 v 19:09 | Monulla |  Oblečky blogu
hhf

new desing sem musela změnit mno xD
a nevěděla sem jakej
a na víc mi to njak blbne :(
ak snad se vám tenhle bude líbit :))

Desing den a noc

22. března 2010 v 19:03 | Monulla |  Oblečky blogu
ggd
tak že můj starší desing vyrobce samozdřejmě já xD
a sem ho dávam až ted pač sem ho před tím sem nedala
tak to musím napravit :)

Nuda xD

21. března 2010 v 15:52 | Monulla |  >My Diary<
Ahooojky <3
Ty jo já se tak nudím, a bolí mě děsně břicho x(
Chtěla sem jít ven ae není mě njak extra dobře mno.
A musím se uči blééé xD prostě nuda, všeci jsou pryč nebo venku a já se zas nudím doma :(
ach jo , mno pisnu asi až večer :)) zítra píšem ze zemplu a možná z ajny omg fůůůj xDD ...
ffs
woow...užasný xD on a já :) vypadám tam jak debil ae co už xDD

Vzpomínaš?

21. března 2010 v 12:57 | Monulla |  Láska
Vzpomínáš jak jsme si spolu malovali budoucnost....
hzhzrJak jsme plánovali jak spolu dobijeme svět???
Jak se nám srdíčko houpalo ve větru lásky...
Navzájem jsme si pomáhali nést těžká břemena....
Naše objetí byla nekonečná....
Vzpomínáš jak jsem tě léčila když jsi byl nemocný???
Jak jsme i v těch myšlenkách byli stále spolu....
Na to obrovské srdíčko z poutě které jsi mi dovezl...
Jak jsme se hledali a nakonec se našli.....
Ale taky si vzpomínám jak jsem zůstala sama... na ten den kdy ty ses nevrátil....
Promiň miláčku, já vím... chceš už spát... tak já teda přijdu zítra a vyměním ti tu kytici na náhrobku, je už cela zvadlá... tak jako já...

Chvíle v životě...

21. března 2010 v 12:54 | Monulla |  Citaty
V životě jsou chvíle, kdy vám někdo chybí tak moc,
že byste ho chtěli vytáhnout ze svých snů a skutečně ho objímat!!"TAK TOHLE SE ME STAVA FAKT DOST CASTO"

Co je to láska?

21. března 2010 v 12:48 | Monulla |  K zamyšlení
Co je to láska?

Rozbouřené vlny něhy, erotického snění, krásné dobrodružství, polibky, schůzky, touha spojit se s druhou osobou, žárlivost, vášeň ?? Bez lásky nemůžeme žít. Toto kouzlo přírody, provází lidstvo po celou jeho existenci.

Láska se projevuje hlavně pozorností k druhé osobě. Důležitá věc, která patří k lásce, je naslouchání druhému. Je důležité naslouchat i dětem. Lidé si mylně myslí, že zamilovanost je láska. Zamilovanost je spojena hlavně se sexualitou. Pokud nejsme úchylní, nemůžeme pocítit sexuální touhu vůči svým dětem, nebo rodičům, přesto že je milujeme.

Zamilovanost
Zamilovanost spouští v těle chemické reakce. Vzruchy přenesou do nadledvinek pokyn, aby začaly produkovat hormon adrenalin. Dále se uvolňuje fenylethylamin (C8H11N). Fenylethylamin vyvolává euforii podobně, jako droga amfetamin. Dalšími uvolňovanými látkami jsou dopamin, který zlepšuje náladu a nonadrenalin, jenž se podílí na přenosu vzruchů do mozku. Na tváři zamilovaného člověka se objeví malé červené flíčky, což je zase způsobeno prokrvením cév.

Zamilovaný člověk začíná být postupně na fenylethylaminu závislý. Pokud nedostane svojí dávku, tak nejí a nespí.
Fenylethylamin se vylučuje pokaždé, když jsme v přítomnosti milované osoby. Vylučování fenylethylaminu se později snižuje a nahrazuje jej jiný hormon - endorfin. Pokud nejsou lidé připraveni na fakt, že jejich láska pomalu vyprchá (snížení hladiny fenylethylaminu), dochází k rozchodu.

Dodržuj při dietě!

21. března 2010 v 12:42 | Monulla |  vše o hubnutí atd..

DEJ SI POŘÁDNOU SNÍDANI
Jez hlavně ráno. I když na to nejsi zvyklá, zkus to a uvidíš, že se to vyplatí! Dej si třeba jogurt, tmavý toast, vajíčka nebo cereálie s mlékem a oříšky, ať nastartuješ metabolismus.
CO NEJVÍCE VODY PRO KRÁSU
Nedostatek tekutin doslova ubližuje tvému tělu. Snaž se vypít kolem tří litrů neperlivé vody denně, stejně jako to dělají povinně všechny modelky a uvidíš, jak se ti brzy zlepší pleť!
MÍSTO KAFE SI DOPŘEJ DŽUS NEBO ZELENÝ ČAJ
Kofein obsahuje toxické látky a zadržuje vodu v těle. Dej si raději čerstvý džus nebo šálek zeleného čaje, který zrychlí tvůj metabolismus.
OMEZ SŮL
Sůl zadržuje v těle vodu a zpomaluje spalování tuků.
ZAPOMEŇ NA ROHLÍKY, VEKY... PROSTĚ BÍLÉ PEČIVO
Kašli na bílé pečivo! Vyměň ho za celozrnné. Kromě toho, že je zdravější, budeš se po něm cítit i déle najedená.
PŘIDEJ ČESNEK a PÁLIVÉ PAPRIČKY
Česnek posílí imunitu a chilli papričky zrychlí metabolismus.
VŠECHNY TUKY NEJSOU ŠPATNÉ
Tělo potřebuje tuky k tomu, aby mohlo dobře fungovat. Ale jen ty zdravé! Třeba takové, které jsou v olivovém oleji, oříšcích nebo třeba avokádu. Když přestaneš alespoň na čas se smaženými jídly a fast foodem, uvidíš, že budeš mít mnohem více energie!
VYHOĎ CUKR
Zkus ze svého jídelníčku úplně vyškrtnout cukr a jeho nedostatek těle nahraď ovocem. Uvidíš, že po pár dnech se budeš cítit skvěle a lehce!
OPATRNĚ S ALKOHOLEM
Spolu s alkoholem se do tvého těla dostávají takzvané prázdné kalorie, které tělo neumí přeměnit v energii, blokuje vstřebávání živin a tvá pleť je pak pěkně zašedlá!
DOBROU NOC
Nedostatek spánku má vliv na hormony, které působí na naše chutě = když málo spíš, máš pak mnohem větší chuť na nezdravá jídla.

Led pomáhá spalovat kalorie <3

21. března 2010 v 12:41 | Monulla |  vše o hubnutí atd..
.:: Proč cucat led? ::.
- myslíme si, že něco jíme a tak i oklamame žaludek (dobré je si udělat jen ledovou třišť a pít ji a kousky ledu i polykat)
- tělo jedním vicucáním ledové kostky spálí cca 21kcal to je tak 100kJ
.:: Proč se sprchovat studenou nebo i ledovou vodou? ::.
- vypíná pokožku (ztrácí se celulitida)
- nemáme po studené sprše hlad
- naše tělo tak spotřebuje více energie proto aby se oteplilo zpět na normální teplotu
(studená sprcha nemá efekt, kdyz ji na sebe pouštíme postupně z teplé. Tělo se tak dokáže včas aklimatizovat a sprcha tím ztrácí svůj účinek. Lepší je rychlá několikaminutová sprcha.)