Leden 2011

Dobrý večer :) není mi njak dobře ale da se to :)

31. ledna 2011 v 20:11 | Monulla |  >My Diary<
Dobrý večer zlata =*
hhf
Bože, už je večer, to je děsný jak to utíká a pondělí pryč. Heh já už chci tak čtvrtek odpoledne a v pátek volno. Jinak sem se dneska pohádala no asi víte s kým, ale nakonec sme se rozumě na něčem domluvili tak sem zvědavá.
Tak sem odpol spíš řešila tu hádku a ještě kámoše k tomu, že mě ted není njak nejlíp a zase ta psychika, ale dobrý ještě nejsem uplně zdravá, ale už cvičím a tancuju bez toho se neumím obejít prostě. Jinak se omlouvám ani sem neoběhla tak ještě skočím k nej affikum a možná teda doufám, že se ještě ozvu, jinak fakt, už ani nevím co sem psát je to pořad dokola.
Pěkný večer :))  

Návštěvnost blogu(24.1-30.1)

31. ledna 2011 v 15:49 | Monulla |  Návštěvnost blogu
Pondeli: 52

Utery: 28

Streda: 27

Ctvrtek: 60

Patek: 40


Sobota: 54

Nedele: 68


Celkem: 329

Mooc všem děkuju =* hlavně těm kteří pravidelně
navtěvuje te můj blog ♥_♥

Doma ze školy a vyzo doma a dobrý :))

31. ledna 2011 v 14:03 | Monulla |  >My Diary<
Ahoojky blogery moje =*
pusa
Tak, už asi věršina z vás je doma a má už doma vyzvědčení. U mě docela dobrý mohlo byt i hůř, ale mohlo byt i lépe sem tam si ted řeknu proč sem se víc neučila, ale myslím že to je nahodou dobrý. Taky sem nadčená stoho, že mám v žakovské ze zeměpisu za známky 2 a 1 a učitel mi dál 1 na vyzo to sem nečekala a jinak sem o tyhle známkach věděla dlouho. Jinak dneska ve školy v celku v pohodě, hned sem došla a hned psala z čejaku, ale na věty jednočlenné atd... a to se učíme od 6třídy tak sem dostala za 2. Tak, že v poho a pro ted vše. Koukám na telku na zítřek se njak učit nebudu, ale z opaknu si matiku, pač asi budem psát tak nechci mít hned první známku na druhý pololetí za 5 a jinak dobrý. Já valím odpol se ozvu... :))        

Valím do pelišku přeju dobrou noc :)

30. ledna 2011 v 21:45 | Monulla |  >My Diary<
Dobrý večer a dobrou noc :P*
oko
Dnešní den nám končí, ale zítra je taky den, ale je ten školní, který asi skoro nikdo nemá rád. Sem tam nechápu proč to tak utíká a zase večer vratila bych čas aspon na včerejšek, ale to nejde. Zítra ráno vstávat, jak já to nenavidím to je děs prostě hnus v půl7 vstávat vždy sotva vylezu z postele a nejradši bych tam zpátky lehla a pro ted už vše. Dnešek celkem den na pohodu, až na pár věci ty na blogu psát nebudu, pač to nechci rozebirat. Jinak sem dneska ležela a nakonec sem ven ani nešla, pač sem se učila s bráchem. A celej denešek utekl. Já končím zítra nejpozději ve 2odpol se ozvu :)) ...    

Dobrý večer :) heh ten den zase utekl :(

30. ledna 2011 v 19:21 | Monulla |  >My Diary<
Dobrý večer blogerky =*
medula
Neděla ten den tak nesnaším, zase to tak uteklo a zítra škola. Ještě, že se učime 4hodky a pak vyzo a doma v 1 tak myslím, že to je v pohodě, ale stejnak se mi po 4dnech do škole vůbec nechce.
Dnešek jak už sem psala utekl rychle, ale to mi ani neva, ale dopol sem vstavala v 9hodin a docela nuda koukala sem na telku a mlatila do sebe nutelu s rohlíkem. :D Pak sem byla na počítači a pak odpol chvílu ležela a ted už mi začinají ty starosti co zítra na sebe vůbec nevím co si na sebe dát. :D  A tedkom valím koupat a pak asi tu budu chvílu a možná budu koukat na pravou blondýnku 2. :D Pro ted vše doufám, že se ozvu ale snad jo. :))   

Avril Lavigne - WHAT THE HELL

30. ledna 2011 v 15:51 | Monulla |  My Favourite

Mooc krásná písnička Avril hrozně povedla :)
♥ Užasná ♥ 

Citát - milovat :)*

30. ledna 2011 v 14:14 | Monulla |  Citaty
dfd
Když jednou opravdu miluješ, miluješ už napořád.


Řetězák ani nevím kolik :P

30. ledna 2011 v 14:05 | Monulla |  Řetězáky
 Francouzké - Americké brambory?// francouzské neznám, takže americké :)

2. Smažený sýr-kuřecí řízek? // smažený sýr

3. Špagety s kečupem -sýrem?// s obojím :P

4. Duplo - Kinder Bueno?// kinder bueno

5. Šílené krávy - Ptačí chřipka? // ani jedno... 

6. Niva - Blaťácké zlato// nevím, co je to druhý, ale nejspíš ani jedno ;)

7. Jíš maso? // jak který...

8. Máš ráda, když se ti kecá do toho co jíš? // nn

9. Kyselá bo normal okurka xD ? // normální

10. 5 blogů,co má tento řetězák udělat x)// kdo chce :)

Po obědě a půjdu hledat njaký citátky :))

30. ledna 2011 v 13:54 | Monulla |  >My Diary<
Nazdarec blogerky =*
jj
Už mám po obědě sme dneska jedli později a pak mi sem sedl brácha a nechtěl mě pustit tak že sem mu sem musela dat super hry a chvílu ho nechat tu hrát pak sme hrali hry pro dva tak sem se zabavila. :D Předchvílou sem ho odsut vyrazila a on je ted u mamky a o něco ju prosí a otravuje jí to blbě skončí. :D Já ho sem zase zachvílku pustím nechci mít počitač jen pro sebe. :) Tedkom sem si řekla, že bych šla hledat njaký citáty, at sem mám co dat. Já nevím totiž co sem dávat vůbec nemám nápady. :( Jinak pak asi nachystat věci do školy a odpol chci chvílu na procházku jít a tot vše nevím co dál sem psát :P hezký odpoledne :)*    

Dobré dopoledne či poledne :)) a je tu zase neděle :/

30. ledna 2011 v 11:20 | Monulla |  >My Diary<
Ahoojky =*
gb
Jak ste se vyspali? Ty jo, už je neděle sem byla 3dni doma plus dnešek a děsně to uteklo. Docela jsem, už zdravá sem tam kašel a rýma, ale zítra mažu do školy. Samozřejmě se mě vůbec nechce, ale zítra je vyzo tak že se učíme první 4hodky a 5hodku je vyzo a pak dom to je dobrý. :) A to máme výtvarku, matiku, čejak a fyziku, kdyby tam nebyla ta fyzika tak sem uplně spokojená. :D Jinak dopisovat sešity budu muset to zase mě nebude bavit vůbec heh. Sem ráda, že můžu už byt na počítači a ten týden, kdy sem nebyla na blogu moc aktivní doufám že napravím. :) V pátek je vlastně volno pololetní prazdky, tak že 4dni do školy a pak volno, ale v pátek a v sobotu chci byt s tým mím, už sem 14dní sním nebyla děsně mě chybí jeho dotyky atd... Se ho, už nemůžu dočkat, ale ještě spolu nejsme uvidí se no. Zatím sem řekla, že chci pauzu a za celej týden kdy sem ležela v postely sem dost přemyšlela o vším a dospěla sem k názoru a ten vám neprozradím, ale jedno je jistý chci byt sním. :) Dál bych dneska měla začt vyplnovat přihlašku do 15února to musíme mít odevzdaný ve škole a já nemám vyplnenou ani čárku a navíc total nevím pořad. :D No děs běs tak že dneska tu budu docela často, dál mrknout na učení, chvílu bych měla ještě ležet a jinak bych chtěla se jít ven projít, už sem doma zavřená skoro 4dni a total mě to tu, už nebaví. Zatím pá přeju hezkou neděli.  :))   

Pěkný večer, ozivám se ;*

29. ledna 2011 v 21:56 | Monulla |  >My Diary<
Dobrý večer a už asi dobrou noc =*
kk
Sobota večer, už je děsně to utíká. Jinak mi moje mamka dovolila počitač, ale mě můj nejede zas ho mám prostě v háji, ach jo. Tak sem na bráchovím aspon něco teda. :)) A zítra tu snad budu a častěji pisnu, předchvílou sem sem došla tak že sem hned valila na fb a blog abych sem napsala a dala o sobě vědět. Dnešek utekl rychle a já krom rými a sem tam kašlu sem, už zdravá a zítra mě čeká po 4dnech učení do škole no ble, ale zase se učíme jen 4hodky pak vyzo a že ten počitač už mám jako by za vyzo. :D tak sem dneska spíš proležela u telky, ale myslím že mi to pomohlo aspon sem neuklizela i když asi zítra budu děsný binec v pokoji mám. Dneska nevím co vše stihnu jestli oběhnu a doufám, že tu zítra aspon chvílu budu a snad už normal tu budu a oběhnu moje affiky, už ste mi všichni chyběli i když sem tu nebyla pár dní jenom. :D A pro ted vše přeju krásný večer :))       

Ozivám se, ale už naposledy. Nevím kdy se ozvu přiště tak přeju všem krásný víkend :)

28. ledna 2011 v 13:14 | Monulla |  >My Diary<
Ahojky zlata =*
trgtr
Ten čas zase tak utíká, to je hrozný si pamatuju, že před chvílou bylo 9ráno a ted už je po 1hodce odpol a zachvílu budou 4odpol a pak večer děsně to utíká. A dneska pátek vím je to krásný den víkend zítra, ale pro mě tenhle pátek je nic moc odpol stravím v postely zas mě njak rozbolela hlava tak už půjdu. No a jak už víte mám zakazaný počítač a vůbec nedokažu říct kdy tu budu o víkendu budou doma, tak že tu zřejmě vůbec nebudu napadlo mě přednastavit článek, ale nevím nestihám. Doufám, že se v pondělí po škole ozvu. Ano, v ponděli mažu do školy byla sem doma 2dny a stejnak dopisování sešitu bude docela dosti. Pro dnešek končím dneska sem ani neoběhla fakt není čas chtěla sem chvílu na fb pokecat s tyma míma a ted njak nestihám. Měj te se krásně a užij te si pořadně víkend. :))    

Taio Cruz - Dynamite

28. ledna 2011 v 9:58 | Monulla |  My Favourite

Nejsem jenom na ROCK líbí se mě vše a tohle je jedna
s tých který se mě tak děsně líbijou :))
Je kráásná a dost znamá si myslím
a dá se poslouchat pořad ♥

A je tu pátek :) už mi je líp až na tu rýmu a kašel grr :/

28. ledna 2011 v 9:50 | Monulla |  >My Diary<
Ahojky či dobrý dopoledne =*
ttuuc
Jak se máte? no u mě, už trochu lepší, ale stejnak rými plná a ten kašel, ach jo :( Včera, už sem to beztancování a pohybu nemohlo vydržet a hned jak mi bylo líp, už v pyžamě sem tancovala aji v postely xD Jinak to moc dobře nevypadá s počítačem važně nevím kdy tu normal budu a kdy budu normal obíhat. Možná se ozvu, až v pondělí no děs tohle to nesnaším zákazi. Tak nevím kdy se vůbec ozvu. Heh, ještě sem se nervovala z počítačem sem zapojila myš a klávesu nejela ani jedna, zkoušela sem vše kde je ta chyba, ale nedošla sem na to, tak sem vypojila myš a zapojila myš která je na USB a ta jela ted vypnu a zapnu počítač jede klávesa a myš ta USB a tak že tu myš přehodím s tou normal, ale ted nejela ani ta normal myš ani klávesa no nadělení xD tak nakonec sem nechala tu myš která je na USB a klávesu, ale nemůžu dat fotky na počitače tedkom ach jo. A jinak se snad ještě dneska ozvu, ale nevím kdy doufám, že jo. :)    

Valím pro dnešek končím. Já doufám, že tu zítra budu snad se teda ozvu zítra, ale o víkendu asi ne :(

27. ledna 2011 v 12:59 | Monulla |  >My Diary<
Dneska po druhý ahojky ;*
oko
A taky naposledy bohužel, už radši zachvílku půjdu, pač musím ještě uklidit a umít nádobí a mamka má pak dojít z práce a to musím ležet v postely. Ještě si stahnu asi njaký písničky z netu na mobil at mám něco novýho a uložím fotky a valím, už mi je líp paralen sem si dala a dopol se potila, ale zítra ze škole ještě zůstanu doma, tak že se zase kolem te 11dopol ozvu teda doufám, že se ozvu, pač jinak bych se ozvala, až doví kdy. A možná zítra pozastavím to se ještě rozmyslím. Dneska sem oběhla aspon njaký affiky a oběhnu no nevím kdy tak že se omlouvám. Dneska, už budu jenom ležet, spát, koukat na telku a tot vše. Měj te se hezký a když tak zítra nebo až v pondělí a užij te si čtvrteční den. :)  

Návštěvnost blogu (17.1-23.1.11)

27. ledna 2011 v 12:20 | Monulla |  Návštěvnost blogu
Pondeli: 59

Utery: 49

Streda: 49

Ctvrtek: 53

Patek: 48

Sobota: 69

Nedele: 73


Celkem: 400

Mooc všem děkuju =* hlavně těm kteří pravidelně
navtěvuje te můj blog ♥_♥

Omlouvám se za svoji nepřitomnost, ale njaký problemi a blbí týden :(

27. ledna 2011 v 10:34 | Monulla |  >My Diary<
Ahojky zlata moji už mi chybíte =*
Je to teda, už skoro 4dni, co jsem osobě nedala vědět a žadnou zprávu, akorat přes mobil, že mám ještě ten njaký kredit sem skočila na blog a napsala komentik, že tu nebudu. Co se vlastně stalo? V pondělí sem sem napsala jeden článek, pak došla mamka a kvůli něčemu sme se chytli a začli hádat a ta hádka skončila děsně, že sem se neudržela a vyjeli mě nervy a jí taky a já jí řekla něco dost hnusnýho a prostě se to celý posralo a jenom kvůli njaké blbosti to vzniklo. No a ona, že teda nebudu na komplu a zabavila mi kompl tak že mi ho zebrala, že aspon ušetříme a bráchuv njak nejede. Ke všemu sem nemocná, ale to mě tak neštve, pač sem dneska zůstala doma měla sem ráno zvyšenou teplotu, ted už mi je teda líp. Jinak od pondělí sem z bolesti v krku a rýmou ucpaným nosem tak, že sem total nemohla mluvit chodila do škole. Ve školy taky nic moc pořad sem jenom smrkala někdy mě v hodinách bylo tak divně citila sem se slabá, unavená, bez energie, uplně na umření, že sem měla chut zavolat mamce jestli nemůžu jít dom, ale njak sem to tam přežila a pač chci byt
zdravá a s horečkou do školy to fakt nepůjdu tak dneska a zítra budu doma, tak že sem šla na kompl sem si ho připojila sama a jsem tu potají, jak malí děcko tohle sem dělala, už od 12let kdy sem mivala zabavenej kompl, ale ted sem přece už velká to je něco jinýho, ale moji rodiče si to njak ne a ne zapamatovat pořad jím nedochazí, že ze 2roky budu dospěla a chovají se ke mě jak v tých 12let a berou mě jako děcko, nechci aby semnou tak jednali. :( Prostě tenhle týden je děsnej :// že nemůžu byt na PC, už mi tak nevadí, akorat mi některý lidi i vy z blogu hrozně chybíte a ve třídě je nás 5holek a jako bavíme se všichni spolu, ale přece jenom tam nemám tu nejlepší, které bych vše mohla říct a o vším si promluvit, sem tam njaká kami s kterou se tak bavím, ale jinak nikdo většinou sem se svěřovala přatelum přes tenhle virtuální svět. A ted prostě si přijdu tak sama, ten můj si napíšem 2sms za den uvidíme se asi, až v pátek příští o tych pololetních prázdkach, kámoš mi předvčerem a včera volál jestli sem v pořádků, že sem se tu už 3dni neoběvila, ted dojít ze školy a lehnout do postele, ve školy sotva sem mluvila s tým ucpaným nosem a doma každodení hádky s mamkou, už ani nemám kredit a ted nemůžu byt na komplu, tak že nevím jak se ze všema budu kontaktovat s tým mím třeba nebo s kámoškami kterých je dost a bydlijou o 20km daleko, vůbec nevím a nevím kdy budu moc na PC byt bez zákazu, snad teda doufám, že to mamku po víkendu omrzí, ale těžko říct. :((  zatím pp měj te se hezký ;* ještě se tedkom ozvu :)  

Doma ze školy a da se to :) akorat njaká nemocná ach jo :(

24. ledna 2011 v 14:39 | Monulla |  >My Diary<
Ahojky moji mili čtenařky =*
jj
Dneska je mi total špatně :( už včera mě teda bolelo celý den v krku, ale stoho sem si nic nedělala, že to přejde a prd. Celou noc sem njak nespala, převalovala se, o vším přemyšlela a nad ránu mě začlo uplně palat v krku. Ráno vstanu se mi vůbec nechtělo hlava mě aji bolela ted aji ten krk a ještě rýma a kašel. Ve školy mě bylo děsně blbě, ale nechci chybět tak sem to njak zvládla. První hodku sme místo výtvarky měli občanku a výtvarka nám zítra odpadá, tak máme taky zítra 5hodin, dobrý no. Druhá hodka matika, njn pololetka za 5 a 4 mi utekla o 2body kruci už :( Ale tak já to věděla, že to tak dopadne, že to celý poseru a že dostanu za 5 kdybych totiž na pololetku dostala za 4 byl to zázrak :D a ty se v mím životě nedějí. Třetí hodka čejak sme četli poetismus docela dobrý akorat máme za úkol vytvořit njakou básničku s čísly či njakým písmenem, heh já nejsem básník. :D Čtvrtá hodka fyzika u té se mě chtělo uplně spát, hlava mě total bolela, začlo mě byt vedro jak kdybych měla horečku prostě. Patá hodka ajna to děláme projekt o vysněném městě tak vcelku v pohodě a autobus sem o půl1 a 5minut ze škole taky stihla tak dobrý. Já píšu, až ted já vím pač totiž sem došla ze škole a lehla a ležela a nehnula se, ale ve školy nechci zameškavat nemám horečku ani žadnou chřipku možná anginu, ale zatím si myslím, že to je normal nachlazení bolest hlavy, rýma, kašel :/ Chtěla sem navíc celý týden začít poctivě cvičit, ale ted leda po škole můžu jít do postele a cvičit zase na týden s tým mím utrum, kruci už. Sem to chytla asi od bráchy, pač ke mě lozí co chvíla děláme njaký blbosti a co chvíla na mě dycha, až přimo do pusi, tan taky ve středu ho bolelo v krku, ale ještě dobrý. Ve čtvrtek, krom krku už ji rýma a šel spíš ze školy a v pátek byl ze školy doma a o víkendu, už vcelku dobrý, ale má rýmu velkou. Tak sem to chytla, ach jo. Nejvíc mě štve, že sem včera večer psala mu toho kterýho miluju asi víte o kom řeč ;) jestli se nechce vidět, že bych dojela do Brna, když máme 5hodin a ted zase, až o víkendu jestli do té doby bude mi líp, ale každopadně se ulivat ze škole nebudu. Pro ted vše ozvu se odpoledne mrknu na fb a půjdu si asi lehnout no uvidím. Hezký odpoledne :))                  

Valím spát pro dnešek končím :) zítra škola se mě nebude chtít vstávat :(

23. ledna 2011 v 22:21 | Monulla |  >My Diary<
Dobrý večer a dobrou noc ;*
yes
Jen tak na rychlovku píšu, tak že moc toho asi nenapíšu a už zase moc rymuju, no to je fuk. Dnešek myslím, že docela krásnej den. Díky, mím narozkám sem došla na to kdo je ta doopravdová kamarádka a kdo ta falešná. ;) Zamrzelo mě to co si budem povídat, že byvali sme nejlepší kamarádky a známe se od 2třídy, ale čas utekl no. A mám zase jinou radostnou zprávu je tu zpátky ♥ ON ♥ miluju ho pořad stejně a zatím teda, že si dáme pauzu jak kdyby a vše si necháme projít hlavou a pak se dál uvidí, možná se k sobě vratíme, byla bych nejštasnější na světě. :)) Dneska narozky celkem v pohodě, ale bolí mě děsně v krku něco na mě leze, ach jo nechci byt nemocná a mít anginu. :( Doufám že to nic nebude jen třeba njaký nachlazení jako je rýma a kašel s tým dokud nemám teplotu normal chodím do školy. Jinak od zítřka začinám povině zase cvičit, ted sem to zanedbavala, ale je ted mín učení a bude víc cvičení. :D Zítra škola njak moc se netěším, to vstávaní ble zkrátka no, ale máme 5hodin tak docela v pohodě pro ted všechno. :))

Měj te se hezký a dobrou noc <3 

Ozivám se, hosti odešli, celkem v poho a na školu, už prdnu jsem ráda, že jsou uzavřený známky :)

23. ledna 2011 v 17:32 | Monulla |  >My Diary<
Dobrý nedělní večer =*
meda
Nedělní den utekl tak jak sem si to včera myslela, že uteče, už proto, že dneska sem slavila narozky. Ty jo, už mi je 16let je to hrozný, tak že odpol dojela babička s dědem, ale co se předtím nespala tatka s mamkou se zase chytli a mamka ho vyrazila ven, tak a bylo po společné rodiné oslavě :( Pak dojela babička tak mamka jí namluvila, že je tatka nemocnej teda aby neměla řeči. Byli tu stejnak ani ne 2hodky a dárky no ani nic moc, ale nejsem nespokojenej typ. Beru to tak jak je, ale už mě rodiče a rodina štvou :( Od tatky sem dostala kytku, velkou čokoladu milku a palestinu, kterou sem si ve středu sama vybrala, pač sem vždy ju chtěla mít, ale njak sem na to zapoměla a ted, už u vietnamcu stojí jenom 40kč. Od mamky sem dostala střibrnej řetízek abych si tam dala jako přívěšek dala střibrný srdíčko, který sem na Vánoce dostala od něho a ještě bonboněru a s bráchem společnou hru toulavá kamera a to teda mě trochu zamrzelo :( Slavím 16let a oni se sloužijou na jedné stolní hře, která stala tak 500, pač to viděli u tety, že sestřenici a bratrancovi to koupili na Vánoce. Radši sem nic neřikala, ale tohle mě zkrátka zamrzelo k 16tinám njakou pitomou stolní hru. Od jedné babičky sem dostala peníze a bonboněru, oddruhé to stejný. Tak že příští týden na nakupy konečně pořadně si něco koupit, pač mě styl moji rodiny, až zaraží, pač ještě sem od tety, která bydlí docela daleko nedostala dárek na Vánoce tak sem dostala od nich dva babička je dovezla. S Vánoc sem tam měla mydlo, oční stíny, lesk na rty a svetr bilí a o tým vám
jj
řeknu, že je děsnej prostě nic moderního, žadný takoví jak jsou moderní ty svetry a u krku tam to no prostě se to dá koupit na každým rohu a co sem dostala byl obyčejný bilí svetr, jak někam do kostela nebo pro njakou šprtku sem to nechala mamce, pač to bych si od tych naších moderních mikin na sebe fakt nevzala :D a k narozeninám sem od tety dostala kabelku, tak tež nic moc, žadný na rameno ty normal kabelky co má asi uplně každá žena a ni takoví ty přes rameno ty větší, ale jen takovou malou obyčejnou černou kabelku mamce se líbí mě samozřejmě ne, pač mě to přijde jak někam do kostela či já fakt nevím :D a ještě sem dostala 2 trička s dlouhým rukavem uplně stejný, ale jedno růžoví a druhý modrý, ale se stejným potiskem a to medvídkem positým třipytkami :D jako je to pěkný roztomilí :) ale abych si v 16letech vzala do školy tričko s medvídkem mi přijde přehnaný :D Ano, možná někomu přijdu jak panovačná pubertačka ;) ale nejsem stoho njak nadšená :/ nejlíp mě teda radost udělali peníze a za to si koupím aspon podle sebe njaký moderní tričko, či stylovou mikinu :) a jinak tedkom půjdu asi cvičit, pač na školu, už tak njak kašlu řikám zničeho nepíšem úkol nemáme žadnej a tak na to prdím :D pro ted všechno ještě se dneska večer ozvu :)) ...