Duben 2011

Krev

30. dubna 2011 v 21:29 | Monulla |  Téma týdne ...
Krev to je věc, kterou každý zná, kterou už parkrat za život viděl. Pro mě to je něco hnusnýho, co njak nemusím a dělá se mi z krve zlé, ale je to věc, která koluje v nás, je to věc červené barvy, je to tekutila, je spojená se smrti prostě bez krve by život nešel, proto že by bez ní člověk nemohl žít, i když ju tak nemusím vím, že je ve mě.
Když se řekne Krev vybaví se mi tyhle věci:
  • Upír - všichni známe upíry at už ve filmech jako je Stmívání, Dracula, TVD a je o upírech filmů dosti. Krev je snima ve spojitosti, že upír saje lidskou krev a tím člověka zabije, tak že se dostavame k smrti.
  • Smrt - jasně at, už v souvislosti s upírima, kteří nás zabijí a jednoznačně jde vidět příklad krve, ale aby sme se vratili do reality tak častou realitou jsou případy, kdy stratí hodně krve a zemře, ale také stav, kdy se lidi ničí sami.
  • Sebepoškozování - to je ten stav, kdy se člověk ničí sám. V tu chvíli zase vidíme žiletky od krve, na ruce jizvy a je tu zase ta smrt, kdy člověk může zajet, až hluboko do žíl a může ho to zabít, do toho stavu může padnout kdokoliv.
  • Červená barva - při pohledu na krev mě napadne červená, která je ve spojení lásky, ale z láskou znazornuje jak lásku tak i tu bolest v té bolesti je taky krev, máme rudě červenou růžu pichnem se o trn a hned je rudě červeně ruka.
  • Tekutina - kolujicí v nás. Máme jí v sobě 6litrů bez ní by člověk nemohl žít je to taková tekutina a v člověku velmi důležitá a má v nás svoje místo.

Kočka 0.1

30. dubna 2011 v 20:31 | Monulla |  Fotografie

Jaro

30. dubna 2011 v 16:36 | Monulla |  Fotografie
♥ Miluju Jaro, když po zimě všechno rozvetá a jaro má krásný barvy ♥

Kačeny 0.1

30. dubna 2011 v 16:34 | Monulla |  Fotografie

Miluju dny, kdy nemusím vstávat do škole :)

30. dubna 2011 v 10:52 | Monulla |  >My Diary<
Říkám si, že sem hrozně ráda, že je sobota aspon sem se vyspala, i když sem se probudila s bolením břicha dala sem si prášek, tak že mi už je líp. Včerejšek dopadl katastrofalně a podle mě sem to, že se blíska na lepší časy uplně zakřikla, proto že sem se včera odpoledne pohádala s mati a byla bez nálady a na ICQ se uplně chytla s přítelem a pohádali se, tak že sem večer měla depku a brečela, každá hádka mě vždy uplně skolí na dno a ted sme ještě pohádaní, pak sem koukala na The Vampire Diaries, tak že mě aspon to rozptylilo, ale taky děsný konec a dost smutný ten díl byl. Sem ráda, že se vratíl Tyler, ale v blbou chvíli. Zase čekaní týden na další díl to uplně nesnaším, proto že když dají konec uplně strašnej a naplej tak jak to pak mám vydržet. Dneska měl dojet přítel, ale proto že sme pohádaní, tak že nedojede a budu asi celý den zavřená doma, co už není mě njak dobře a nemám zase njak náladu, njak se tu snad zabavím. Poslední dobou nevím čím to je se mě seká přišerně ICQ on mi někdo napíše a ted trvá 10minut než se mi to rozjede než se to odseká prostě děsný. Co blog, když budu doma budu se snažit sem dát toho víc a jdu se podivat na ty vaše blogy, co máte nový.


Přece jenom je něco dobré, že by se blískalo na lepší časy :)

29. dubna 2011 v 13:14 | Monulla |  >My Diary<
Když to tak vezmu tak pomale 2dny sem se neozvala, hlavní důvod je, že sem byla s mím přítelem a dělala příjmačky. Ty 2dny byli pro mě opravdu náročný, ale zvládnutý celkem dobře to musím říct. Ve středu sem dopol byla doma ze škole opakovala si na zítřejší příjmačky a celý dopoledne šileně uteklo, po obědě sem jela za přítelem a dojela, až večer tak se mi večer na blog vůbec nechtělo a musela sem jít brzo spát, proto že sem ve čtvrtek ráno vstávala v půl6 totalně sem nespala, přemyšlela o střední a tak a docela se bála, naštěstí semnou tam šel přítel a počkál tam na mě a byl mi hrozně velkou oporou. Příjmačky si myslím, že mě nevezmou, proto že si myslím, že sem total podělala angličtinu, dělala sem příjmačky z češtiny a angličtiny, no jo na fotografce ty dvě jsou nejdůležitější, čeština docela dobrý, ale nevím co angličtina v pondělí se dozvím výsledky jestli sem byla přijatá a udělala to nebo ne, oni si budou vybirat, tak že sem to třeba udělala, ale nemusijou mě vybrat, no sem važně zvědavá a trochu se bojím a včera sem potom od 9dopol měla volno, jeli sme s přítelem k němu nebo spíš a brněnskou přehradu, kde sme byli i ve středu, ale to sem nevzala sebou mobil, tak že sem včera hlavně fotila, dám sem pak nový fotky z přehrady a pozvál mě na oběd a pak sme jeli k němu. Byl to nadherný den a já sem zase štastná a mám pocit, že se blíska na lepší časy sem mu za to moc vděčná a tento týden krom toho strachu se středních škol, kam mám jít, kam mě přijmou a tak, tak ve škole uplná pohoda, v úterý 4hodiny, ve středu sem do škole nešla, ve čtvrtek sem do škole nešla a dneska sem do škole šla a měli sme zase 4hodiny máme 5hodin, ale odpadl nám tělak, proto že tam učitel nebyl, tak že sem v půl1 dojela dom. Dneska mě k večeru čeká ještě jedna střední škola a ted se musím rozhodnout, kam dám zapisovej lístek, ale asi počkám do pondělí, jak mě dopadla ta fotografka, kdyby mě přijali povím vám, že sem nejštastnější člověk na světě, proto že by to pro mě hodně znamenalo, ale vím že sem to nedala. No nic ted jdu do pc dat fotky ze včera a dneska se snad víckrat ozvu.


Květina 0.1

26. dubna 2011 v 21:25 | Monulla |  Fotografie

Nervy na drátě

26. dubna 2011 v 19:56 | Monulla |  >My Diary<
Nenaším to, ale bohužel něco dělat musím a njak se rozhodnout, ale mám stoho nervy na drátě faktic, už stoho ani spát nemůžu total nevím, co mě baví na co se hodím a co by mě šlo, nevím jestli mám na maturitu, bojím se že se tam stejnak nedostanu, že ty příjmačky neudělám. Dnešek mi stačíl, v noci sem njak nespala, vzbudila se a hodinu byla vzhůru vůbec nemohla zabrat a ke všemu začla o všem přemyšlet a myšlenky se mi v hlavě honili, že sem myslela že se zblazním. Celej den pohoda, dokonce ve škole 4hodiny a byli sme spojený i zítra jsme ačko a béčko a bylo nás jenom 11děcek ve škole. Dojela sem dom a hned za půl hodinu valila na autobus do Brna. Počkala sem mamku před práci a šli jsme na střední školu, kam sem si davala přihlášku cukrařku, kam nepřemyšlím, že bych šla a vyčitám si že to byla chyba měla sem jít spíš na kadeřnicu, ale zase u kadeřnice bych se moc neuživila, samozřejmě mě přijali, jenom nám dali papíry a šli jsme pěšky, aby sme se prošli do města na nakupy, mám njaký nový věci, tak že jsem moc ráda. No a ve čtvrtek do té školy jdu zase tentokrát dělat příjmačky na fotografku a zítra se asi na školu vykašlu stejnak sme se neučili ani a budu se dopol učit na příjmačky, jasně den před tím to je na prd, ale veřte nevěřte mě dělá lepší, když se učím den předtím než týden předtím, já zase ten týden pak vím velký kulovi a pač kdybych šla zítra do škole, dojela bych a hned jela za přítelem a dojela večer, kdy bych na to ani nemrkla a ve čtvrtek ráno nebudu stihat, už sebe uplně vidím vstavat 5:45, to bude děs, ale jde jenom o ten den, tak že budu radši, když budu doma ze škole, z opaknu si všechno, na všechno znova mrknu a po obědě bych vyrazila za přítelem. Bože já dneska, už od té doby, co sme byli na té střední melu jenom o střední, kam nakonec půjdu a mám stoho faktic obavy a nervy, tak že se omlouvám, že se tenhle článek skláda na týmhle. Ted pokud možno půjdu na chvílu cvičit aspon posilovat nebo zumbu si dám na chvílu, prostě něco musím dělat zase mě přijde, že sem přibrala. Dneska se tu ještě zastavím.


Retro

25. dubna 2011 v 21:46 | Monulla |  Fotografie

Jsem svá a vždy budu a moji originalitu mi nikdo nevezme, ale nejsem dokonalá.

25. dubna 2011 v 18:49 | Monulla |  >My Diary<
V mím životě má všechno své důvody, stalo se teda, už že se mi něco dělo bezdůvodně, ale vždy se důvody najdou. Velikonoce, jak sem prožila já a z mého úhlu pohledu. Dny utikali, ale tohle važně psát na blog nebudu. Za poslední týdny se v mím životě stalo hodně nezapomenutelných momentu, at už dobrý nebo špatný, ale život jde dál, když sem byla na dně byli to přátele, co mě ze dna zdvihli a pak on moje láska, už dlouho dobu rok a půl aji možná, už víc. Velikonoce mi nic neřikají, tenhle rok to na mě bylo moc rychle, že sem na ně zapoměla a vůbec to za týhle dny nevnimala. Velikonoce od mala pro mě znamenali hodně jsou to největší svátky v roce podle křestanů a u nás doma se vždy podle toho řídilo, až letos ne, tak že barvení vajíček, dostavaní pomlasky to se u mě nekonalo a já sem i ráda, že se tenhle rok odlišoval od všech ostatních je to už takoví zaroven, že už nejsem děcko, ale za 2roky dospěla osoba a do děctví se už nevratím. Místo toho sem letos Velikonoce stravila s miláčkem, doma uklizením, učením na příjmačky, koukaní na televizu a cvičením, tak vypadali moje Velikonoce. V týdnu toho bude na mě hodně, že to bude velký nátlak, ale mám ho a nejlepší přátele, kteří při mě stojí, že to zvládnu a věřijou mi, jenom sem na pochybáš že přijmačky nedám, ale tak budu svá, pokusím se udělat proto maximum a snad to katastrofa nebude. Dneska se mě važně nechce psát njaký velký články a spíš taková moje povídka ze života na to zatím nemám potřebuju se rozjed a to ve svým stylu a ten je takovej zasipanej míma kecama. Ted mažu cvičit, pak koupat, pak Superstar a pak spát a zítra toho zase v plánu mám.


Plyšovej medvídek

25. dubna 2011 v 18:09 | Monulla |  Fotografie

New dess a provymazaní Affs ;)

25. dubna 2011 v 13:03 | Monulla |  >My Diary<
Změnila sem dess a chtěla bych vědět, jak se vám líbí. Mě teda jo změna je život a tenhle je odlišnej od ostatních a není jak ty moje předešlí a líbí se mi je tak akorat na moje články a psaní, ale rozhodla sem se, že budu dessingi měnit častěji teda podle toho, jak mě můj blog bude bavit a jak se vám bude líbit tenhle dess.
Dál sem se rozhodla provymazat affiky, všechny affiky, který mám do ted v seznamu a byli sme dřív affs sem oběhla nebo spíš jenom mrkla na jejich blogy, jak si vedou s blogem, jestli jsou aktivní a jestli mě mají afss a zjistila sem dosti překvapení psala sem na blog, že pozastavuju a prosila sem oto aby mě nesmazali, ale přesto mě půlka smazala. Ano, udělala sem chybu, že sem to všem nenapsala a neoběhla všechny, že pozastavuju, ale snad když obíhají tak u mě viděli, že mám pozastevený, ale zase se mi to hodně hodí, pač to krásně můžu provymazat, pač nestihám obihat.
Affs měla sem do ted 27, měla sem je roztřiděný do různých kategorii a s tých všech zůstavají
tenhle malej seznam, kdo se tam nenajde tak sem ho smazala.

Ze všech affs teda zůstavá 10affiku tych nej, kam moc ráda chodím a jejiž autorky jsou fajn holky, zbytek si mě bud smazal a nebo já je. Kdyby byla njaká reklamace, tak napiš te a já si vás zase přidám.
Pro ted vše... hezký zbytek dne přeju :)*

I love my blog :) welcome back :P

25. dubna 2011 v 10:35 | Monulla |  >My Diary<
Přidavám na blog jeden článek a v něm vám píšu radosnou zprávu, :) už je to tak vracím se zpátky na blog. Na co pozastovat, na co na blogu potřebovat hodně navštěvnosti, na co žít zase virtulní svět, na co brát blog zase povinnost → na nic, tak že sem se rozhodla normal psát na blog články, ale nebudu tu pravidelně, jak dřív budu obihat a to tak jednou či 2x za týden a přetřidím affiky, možná změním zase dess a zase provedu njakou změnu na blog, to zatím není jasný. Nechci se blogu znova svěřovat a psát sem vše o svým životě, ale aspon něco ano, proto že jenom tak si myslím, že ty články jsou originalní a baví to druhý číst než pořad njaký blaboli typu: zítra je velikonoční pondělí kluci mě přijdou vymrskat a pak zase škola. To tu psát vůbec nechci, chci aby můj blog dostal nový směr, směr moji přitomnosti, minulosti, budouctnosti, moje nezapomenutelný dny, co se v mím životě odehrali, chci to sem vše napsat, zaroven zase víst jidelníček a psát sem svoje emocionalní projevy. Blog je pro mě můj vlastní deníček, kde se můžu vyjadřovat a psát sem co mě napadne, i když to čte dost lidi a není to soukromí, ale mě to nevadí, proto že je to přece jenom život a každý má právo sem psát, co chce. Blog mám od února 2008, už doost dlouha doba a vždy mě bavil, kolikrát sem řikala, že si udělám novej, že změním adresu a všechno, ale nejde to, vždycky sem se za týden hned vratila sem to je moje citlová zaležitost tenhle blog různých vzpomínek a dost času do toho je vložený, že skončit s tým blogem by byla chyba a tak sem začnu zase psát nebude to pravidelně, pač kašlu na návštěvku, kašlu tak jako na blog abych ho brala zase jako povinnost nic takovího, ale psát sem budu a možná si udělám new blog, který napíšu jenom někoho zatím to je ve hvězdách.


Chybíte mi :( co nevidět se vratím zpátky zatím pořad pozastavený

16. dubna 2011 v 13:00 | Monulla |  >My Diary<
Mám pozastavený, ale když sem pozastavovala psala sem, že bych se sem aspon někdy v týdnu zastavila a napsala článek to se bohužel nepovedlo nebot na blog sem šla každý den a od středy sem chtěla napsat článek, ale nechtělo se mi nemohla sem se k tomu njak dostat a tak nejsem připravená na to abych blog znova rozjela na to abych tu byla aktivní myslím, že by to nešlo. Můj život se o něco změníl a to k lepšímu, ano je v tom láska a ten můj, kterýho miluju už rok a půl dáme se asi zase dohromady zatím to tak vypadá a já sem moc štastná. Zítra má dojet, pač sme se aspon 3týdny nebo 14dní neviděli hrozně se na něho těším, tak že to je novinka číslo jedna. Druhá novinka za měsíc jidu ke kadeřnici, už od Vánoc přemyšlím nad novým účesem a njak že bych moje vlasy uplně změnila a v květnu na to dojde a obarvím se na černo, zatím to tak tež není jistý, ale směřuje k tomu. Třetí no to není ani tak novinka ve školy je to pohoda 2měsíce poslední na základce a známky vám povím, že se neučím, ale mám je lepší jak prví pololetí, škoda že to nerozhoduje o tým na jakou střední půjdu. Za další přiští týden a jsou vlastně Velikonoce a já se musím učit, pač ten další týden toho budu mít hodně a budu dělat přijmačky na střední tak mi držte palečky. Tedkom zase njak ten čas hrozně letí a plány na dny aji mám dneska brácha slaví narozeniny, tak že o odpol mám postraný dojede rodina. Zítra zase ten můj a pak 3dni do školy a na velikonoční prázdniny mám taky plány ve čtvrtek asi na nakupy, v pátek k tomu mímu a o víkendu se učit na příjmačky. Zatím teda nechám pozastavený nic méně mě všichni hrozně chybíte. :( ♥


Pozastavuju aspon na njakou chvílu!!

8. dubna 2011 v 18:36 | Monulla
Pozastavuju!!
Nechtěla sem pozastavit, ale vzhledem k těm všem udalostem a že nevím, co psát a dávat na blog pozastavuju na njakou dobu, važně si ted netroufnu odhadnout na jak dlouho to se nedá takhle typnout, když sem se rozhodla, tak že sem došla na to, že blog beru jako povinnost a nebaví mě jak dřív a bude lepší si dát na chvílu pauzu.
Určitě se ozvu aspon někdy v týdnu něco a pod článkem bude pozastaveno aby ste věděli, že krom toho, že ob den sem něco dám či napíšu, tak jinak neobihám a mám pozastavený. Prosím affici nemažte se mě určitě se do měsíce ani ne vratím, jen chci taky zkusit, jak mi bude blog chybět a dát si na chvílku s blogováním pauzu.

Snad to chápete ... přeju všem nadherný sluneční dny :)

s pozdravem vaše Monulla*

Schovat se před sebou samou

6. dubna 2011 v 21:05 | Monulla |  >My Diary<
Omlouvám se, že sem se den a něco neozvala. Vysvětlení jednoduché pořad semnou není vše v pohodě, pořad je můj život nudnej, hroznej a bourá se hrozně, nemám poslední dobou náladu na blog. Přijdu si uplná přišera a kráva v jednom, prostě na vše poslední dobou kašlu a nic mě nebaví na víc kvůli pár důvodám si přijdu jak děsně svine. Ve školy se to da dneska za sebou mám 2přepadovky, tak že to zase bude děsný, ale tak 3měsíce na základce to je v pohodě, to njak přežiju celkem v klidu myslím. Poslední dobou ani nespím zdají se mě noční můry tak se jen tak v postely převaluju a každý den mi není njak dobře, prostě zase blbí období. Chtěla bych, už léto a prázdniny mít klid od všech a mít čas pro sebe ted to je velkej fofr mě přijde a dny utikají což jsem ráda.


Zmatená

5. dubna 2011 v 14:23 | Monulla |  >My Diary<

Přijdu si, jak zamotaná do njakýho labirintu z kterýho není utěk a nemůžu se dostat ven. Všechno je čín dál víc horší a horší a já se ocitám na dně moju utěchou v téhle chvili jsou přátele a němé tvaře moje zvířatka. Hrozně se bojím života, jak to bude semnou dál, hrozně se bojím budouctnosti, pač si myslím že mě nic hezkýho nečekala. Nevím co dělat sem zmatená a v hlavě mám děsný zmatek v myšlenkách, citech a ve vším. Chci mít chvílu klidu, ale to nejde, když sem stratila ted jeho každý den mu mrkám na profilu jestli tam byl a s kým si psál a jestli tam nemá něco new a zaroven se snažím na něho zapomenout, ale jak vidíte nejde mi to. V hlavě se mi honí hrozně myšlenek, který mi nadavají uplně na mě křičí a slyším hnusné odporné hlasy a dohaní mě to k šilenství. Dám si od všeho klid a budu jenom relaxovat, ale jde to vůbec byt bez strestu a strachu, když musím žít, chodit do škole, doma njaký ty problemi, srdíčko pořad bolí a relaxovat nevím, nevím. Da se to vůbec??...

Děkuju všem :) hlavně přatelům, mím affikům, bez vás by to to opravdu nešlo :)*

4. dubna 2011 v 13:57 | Monulla |  >My Diary<
Včera sem zase zažila den s velkým D nebo spíš přišernej den. Myslela sem, že to važně nezvládnu život se mi začiná bourat, jak domeček z karet. S bejvalím s kterým sme se snažili dat dohromady, ale co se nestalo na blogu to rozebirat nebudu, ale řeknu to asi tak defitivní konec!! tím padem sem včera padla do depky a jenom brečela a brečela neměla sem na nic náladu chut k životu na tož třeba k jídlu, dotkla sem se dna, proto že on byl ten kterýho stále miluju, on byl ten kterej tu pro mě vždy byl a když sem ho měla byla sem ta nejštastnější i když ten vztah třeba nebyl perfektní, ale byla sem ráda, že ho mám. Potom včera tu pro mě byli přátele, jak se řiká v nouzi poznáš pravý přátele a já včera poznala, vděčím jím za všechno a hrozně mi zlepšili náladu, bez nich by to opravdu nešlo a pak sem nadšena z blogu, že aji když tu njak nejsem dám jeden článek za den na blog a neobihám oběhnu jednou za týden a to nehledě, že neoběhnu všechny affiky, tak mě hrozně moc překvapilo a potěšilo vaše reakce na ten článek, že sem nepřitomná a že sem stále chodíte a baví vás to tu to mě davá odvahu a sílu neseknout s blogem ono je totiž pěkný, když na váš blog lidi radi chodijou a čtou si ty články to je hned o něčem jinem no určitě znáte. Chci všem poděkovat, ted si dám njaký čas, proto že poslední dobou toho je na mě hrozně moc a přijde mě že už nic nezvladám doufám, že se to zlepší, i když nevím pochybuju jenom on to vše může zlepšit, ale bohužel všechno jednou končí!! a něco zase začiná a chce to zatím čas, tak že si davám njaký čas, kdy se tu oběvím 2x za den nebo min či víc a podle toho, jak to poklape v mím realným životě tak rozjedu znova pořadně blog.


Nepřitomná

3. dubna 2011 v 15:21 | Monulla |  >My Diary<
Blog, blog v hlavě mi zní slovo blog co to vlastně je zač. Určitě ste si všichni všimli, že na blogu ted moc nejsem a víte proč, proto že mě to začiná hrozně nudit a nebaví mě to tu a začla sem brát blog jako povinnost a to se stát nemělo. Prostě dojdu ze škole a hned já musím napsat na blog, je večer kruci já sem řikala, že napíšu na blog a mám to hrozně ted jako povinnost blog mě, už nebaví jak dřív, dřív sem sem hrozně ráda chodila, ráda sem obihala, ráda sem sem davala různý články, o mě rozebirala tu svoje soukromí, což sem neměla, ale aspon něco sem sem psala to co mě bavilo a vás taky a radi ste to četli, ted sem absolutně zoufala na blog nestihám, už mě tolik nebaví řikám aspon jeden nebo dva články sem za den dám, ale vůbec nevím co sem psát prostě se mi blog docela znechutíl, obihat affiky už mě nebaví jak dřív, navštěvka je mi docela ukradena, došli mě nápady s blogem a nevím jak to bude dál. Tak že se omlouvám, že neobihám a nejsem moc aktivni jinak na blog normal budu aspon jeden článek za den psát.


Sluníčko vylez a rozjasni svími paprsky celý svět

2. dubna 2011 v 12:16 | Monulla |  >My Diary<
Probudila jsem se do nudnýho dne. Když sem otevřela oči řikám si "není dneska škola?" a pak mě došlo že je sobota či že je víkend, ale už sem sté školy tak zmatená, že kolikrat važně nevím co je realita a co ne, když se jde do školy kolikrát se vzbudíl s otázkou "je víkend nebo škola" a vždy mě to dojde, až po chvílce. Venku je dnska takoví ospalí počasí, smutný a ta nálada jde taková i na mě, bolí mě njak hlava a mám ty holčiči věci tak aji břicho mě bolí. Ten dneska nedojel, tak že to neklaplo, ale včera večer sem stoho měla depku, ale ráno jdu na facebook tak mě napsál, že mě to mrzí a důvody a chápu to, snažím nemyslet na sebe a co nejvíc ho pochopit a vcitit se do něho, tak že mu držím dneska palečky at se mu to povede a někdy si to doufám vynahradíme. Já se totalně nudím, nevím co dělat, ven nikdo nechce jít a když jo tak bydlí až někde v háji, půjdu obědvat a pak uklizet a dál vůbec nevím, kež by se to počasí probralo a sluníčko vylezlo.