Červen 2011

Jak říká můj oblíbený spisovatel: "Pro lásku nelze žít, pro člověka však ano!"

30. června 2011 v 18:37 | Monulla |  >My Diary<
Odpoledne sem stravila koukaní na televizu náctiletýma maminka a na PC, pač venku u nás pršelo jak z konve aspon hodinku a foukál děsný vítr ani okno sem otevřit nemohla, nemám to ráda, když mám na proti baráku stromy a ted se strhne velký vítr to radši to okno hned zavirám. Dneska sem si psala s bejvalím s tým, kterýho pořad miluju a dala sem našemu vztahu ještě jednu šanci aji poděkoval a dopoledne bylo v pohodě ani sme se nechytli snad stou šanci naložíme dobře. Nejvíc vždycky trvá nejbolestivější láska a ta je většinou ta pravá. Prázdniny dneska nezačli nejlíp zrovna hned tak hnusný počasí, místo toho aby byli za vyzo zaplněný koupaliště a zmrzliny se kupovali, tak se to počasí tak zkazilo. Ach jo, každý člověk má svoje trápení a já taky akorat mě to trápení pronásleduje i ve snách. Život je neferovej a umí byt krutej a lidi jsou svině, nedá se v dnešní době nikomu věřit, každýmu jde jenom o sebe. Často se mě stavá že někdo napíše jen když něco potřebuje jinak vůbec nepíše a já ta nejhodnější s radosti vždy pomůžu a poradím, když vím jak teda a když potřebuju já něco půlka lidi se ke mě otočí zády. Náštěstí mám přátele sem za ně hrozně moc vděčná, že mám pár nejlepších lidi kolem sebe, kteří tu pro mě jsou vždycky a vždy mě se snažijou pomoct, hrozně si jich važím za ně bych dala i svůj život, kdyby to bylo nutné. Život nám ještě přistaví do cesty překažek a doví kam nás zavede to nikdy nevíme a radši ani nechcem vědět. Může se stát tolik věci, zrovna když je nemín čekáme, ale i ta nejhorší hodina v životě má jenom 60minut... :)
Tumblr_ljncxw2imv1qzyd2oo1_500_large

Sluníčko svit :)

30. června 2011 v 14:23 | Monulla |  Fotografie

Holiday :) → spokojenost na to se těším celý rok :P

30. června 2011 v 11:48 | Monulla |  >My Diary<
Já už prázdniny mám od včerejška, ale nechtěla sem to psát na blog pač ostatním začli prázdniny, až dneska tak že napíšu o tým dneska. Každý rok, když prázdniny končijou si přeju jedno aby to uteklo a velký prázdniny byli znova. Léto, prázdniny, období nejlepších okamžiku, zážitků, nejlepší měsíce prostě to hrozně miluju to asi všichni, už sem se nemohla dočkat jich, ale zase si řikám že ten rok tak šileně utekl, že to není možný zase o rok starší, základku vyjitou, tak si řikám že bych vrátila prázdniny zase vloni, ale třeba letos to nebude tak zlí krom toho že v září se kor nebudu těšit do školy, na střední, nový děcka, nový prostředí, brzo ráno vstávaní, ale třeba se zbytečně bojím. Letos bych si prázdniny pořadně chtěla užít, pač další už budou brigady a letos mám možnost si je užít ve stylu pubertalní, dospivací holky asi poslední rok toho musím njak využít. Poslouchám Green Day - Holiday a tak mě napadl takovej nadpis. Jaký je u vás počasí? U nás ráno bylo hezký, svitilo sluníčko a ted už nesvití a njak se zatahlo, odpoledne podlě mě njaká přehánka dojde. Včera bylo nádherně, ale do bazénu sem nešla pač sem si nechtěla zničit nový účes, který sem měla udělaný na vysvědčení. Dneska relaxuju, nic nedělaní, půjdu koukat na film a poslouchat jinač celý den písničky. Co máte o prázdninách vy v plánu? Já jako obvikle k moři nejedu, na tábor sem už velká, tak že jenom s našemi na dovolenou to tu týden nebudu a pak s babičkou asi na chatu nebo do Jeseníku, jinač nikam nejedu jen tak ven s kámošemi a kámoškami či někam vyrazit, ale jinak plány nemám, radši už nic neplanuju. Dneska se snad ozvu víckrat a hlavně vás affiky oběhnu... :)


Btw: Tak mám ted vlasy, chtěli ste fotku tak ju tady máte :P

Hůrá mám to za sebou :P a život jde dál něco skončilo a něco zase začne :)

29. června 2011 v 17:25 | Monulla |  >My Diary<
Můj dnešní den byl jeden velkej neklid a ted mě hrozně bolí hlava. Nemohla sem na blog napsat dřív, jak ted pač sem nebyla doma. No jak můj dnešek probihál, tak probihál nasledovně. Dneska ráno mě probudíl brácha v půl8, který normalně šel do školy v 8 sem vstávala a šla mrknout na telku a nasnidat se. Mamka si kvůli mě vzala dneska dovolenou no tak sme se v do 9 vypravili a jeli do města nakoupit a ke kadeřnici, tak sme šli k babičce a ta že njaká která bude na obědnavku je a že jí zavolá, tak že nás veme hned. Šli sme ještě na poštu no co se nestalo mamka nemohla najít kartu, bez toho peníze nevybere, snou může jí ukrast peníze kdokoliv, tak vní hrklo, celou kabelku sme prohledali, nemohli ju nají, nakonec našli tak dobrý. Potom sme šli ke kadeřnici a zrovna tam byla kámoška tak sme se na sebe usmali, no nakonec sem si nechala jenom skrátit konečky a nechat si udělat lokny tak na natáčky mi je udělala. No než se mě vysušili sem myslela, že to nevydržím nesnaším čekaní ještě tvrdnout hodinu pod sušákem no jo dlouhý vlasy. Byli sme tam celý odpoledne, nakonec dobrý, myslím že mi to sluší a připadám si líp akorat mám radši nažehlený, rovný vlasy, ale aspon sem to změnila. Když sme dojeli dom bylo, už půl1 a za hodinu zpátky. Tak sem se naobědvala a vypravila. Vysvědčení slavnostný, na zámku, s rodiči, všema učitelama, proběhlo docela dobře a v klidu, ze všema sem se rozloučila a všichni mi budou chybět, ale něco končí a něco zase začne... :)
Tumblr_ljgeeh3aqi1qbyk3yo1_500_large

Květina růžovoučka :)

28. června 2011 v 19:23 | Monulla |  Fotografie

Dělaní, dělaní smutek zahaní :)

28. června 2011 v 15:09 | Monulla |  >My Diary<
Tak dneska sem měla uklízecí den. Můj den ani se moc nedá popsat víte, když člověk půl dne dělá tu jednu a samou věc, ale aspon sem se nenudila a dokazala si, že bez PC doma sama vydržím. Dneska sme ve škole měli sportovní den, ale já nešla nechtělo se mi vůbec a měla sem jít k zubařce, ale to sem zrušila pač mi nebylo nejlíp a to počká nikam neuteče. Doma sem hned v půl8 ráno vstávala pač můj milovanej bratříček šel do školy, musela jsem na něho dohlednout a šla hned na PC se podivat kdo tu hned ráno je a jestli všichni tam na ten sportovní den jdou, v 8hodin sem vypla PC a šla si lehnou, ale k televizi a koukala na jojce na njakou soudní sín, jsou tam zajimavý případy to v 9 skončila tak sem vstala a šla uklizet a uklizení sem zdržela, až do 12:45 celý dopoledne sem uklizela můj pokoj. Někdy je to potřeba udělat na začátek prázdnin letní uklid. No začala sem tím, že sem vyhodila všechny skříně, tolik papíru, tolik sešitu aji vlastivědu z 5třídy sem našla to se vždy najde věci, chvílu sem nevěděla, kde mi hlava stojí, všude papíru všude samí bordel. Naštěstí sem se stoho vyhrabala, ale fuška jako. Zabrala mě to půl dna, ale aspon mám uklizený a taky njaký změny sem v pokoji dělala přeskladala věci a tak hezký na aranžovala to mě baví vymyšlet takoví věci třeba laky mám laky různě na skládaný mezi nima svíčky malí čajoví a po krajích vonavky a je to hezký si myslím. Sem křečka dala na psací stůl pač sem potřebovala to pod klecou zamíst a ted můj pejsek ju hledám byl zmatenej vůbec nevěděl, kde je a pak řikám k noze tak došel a ted sem mu ukazala, kde je tak začal na ten stůl se šplhat a panačkovál, tapkou se chytl stola a koukál na křečka za moc toto pak dám fotky. Ještě se mi stalo, že ze skříně vylezl pavouk to já ještě bosky a on kousek od moji nohy s pavouku mám hrůzu sem začla pištet a vlíst si na postel blé sem se tam bála jít, naštěstí on se mě sám lekl, že zalezl za skřín, pak sem vařila a když sem vše dokončila šla konečně na PC... :)
Tumblr_llcm0emeow1qf75j7o1_500_large


Návštěvnost blogu (20.6-26.6.2011)

27. června 2011 v 17:56 | Monulla |  Návštěvnost blogu

Pondeli: 41
Utery: 115
Streda: 64
Ctvrtek: 55
Patek: 55
Sobota: 54
Nedele: 53
Celkem: 437
Děkuju všem moc :)*

Tak blog prožíl trochu změnou :) a já jí projdu ve středu :) nj změna je život a občas je potřeba :)

27. června 2011 v 16:46 | Monulla |  >My Diary<
Milí blogerky, tak se ozivám. Včera sem sem večer pak už nic nedala nebyl njak čas a nebo spíš ta moje užasná lenost mi nedovolila jít a dat něco na blog, tak že se ozivám v novým a posledním školním týdnu, až ted. Dneska sem se moc nevyspala, celou noc se njak převalovala, chvílu mě bylo horko, zachvílu zase zima, no děs. Ve školy dneska všichni odevzdávali učebnice, ale my už je měli naše třída odevzdaný v pátek a tak sme stěhovali, zase njak posunujou družinu a naší třídu, která je půlka pracovitých kluků použili na stěhování družin, i když sme se snažili častěji odpočivat, proto že těžký stoli, který sem nesla se spolužačkou mě fakt namohli a boleli mě ruce, potom njaký krabice a pytle s hračkama a to sme dělali celý dopoledne. Nejvíc se mě samozřejmě líbilo to odpočívání, že sme se valeli chvílu na sedačce potom ve třídě, potom v hale a v půl12 sme šli dom, tak že v klidu, i když mě stoho bolijou ruky a ramena a jak sem v noci total nespala tak aji hlava a celá se citím taková slabá. Určitě ste si všimli, že sem změnila dess no vůbec sem nevěděla jakej došli mě uplně nápady, ale nakonec sem přece jenom vymyslela je sice nic moc, já vím ale aspon něco zase. No a já budu mít změnu ve středu, ke kadeřnici dopol a krom zkracení mích dlouhých vlasů a njakýho melíru si nechám udělat zrovna na vysvědčení njaký účes asi spíš lokny a ve 2hodiny odpoledne máme ve středu na zámku slavnostný předevaní vysvědčení a největší okamžík v životě - končení základní školy bude tu. Moje pocity? smyšený na jednu stranu těším se na střední na změny, nový lidi a že už nejsem ten prcek a mám 9let za sebou, ale na druhou stranu prožila sem na základce hezký okamžiky a budou mi všichni chybět... :) :(
Tumblr_lkh0n0wgjf1qjc4vjo1_500_large

Schody, kam pak vedou?

26. června 2011 v 18:18 | Monulla |  Fotografie


Kladu si každý ty stejný otázky, ale odpovědi jsou skryté

26. června 2011 v 10:43 | Monulla |  >My Diary<
Dneska vyspaná do růžová? já vám ani nevím ani ne, ale vyspala sem se teda docela da se říct. Vstávala sem v půl9 a šla do obývaku, brácha jako obvikle byl už vzhůru ten vstáva hned v 7ráno nechápu, proč když je víkend se víc nevyspí, ale už je zvyklej. Samozřejmě koukám na disney channel přepla sem mu to a bylo zle at to zpátky přepnu, no ale stejnak tam nic v té televizi nechodí, samí kraviny a u nás většinou jede jenom ten jeden kanál disney channel, což ty blbosti tam jsou opravdu nudný a trapný, všechno skoro teda je ve stylu Hannah Montany pořad to dávají dokola ted ani nevím, jak sem na to před 2rokama mohla koukat, jetix byl o hodně lepší svým způsobem. Koukame ráno na Drtivou porážku, to mě děsně baví a je to dobrá soutěž a slyšela jsem že to bude chodit i u nás, jako točit u nás, tak že to bude zajimavý, to sleduju skoro každý dopoledne. Hodiny zase utíkají a dopoledne bude ta tam, venku je ani ne teplo, nesvití slunko a chvílu dopol u nás pršelo. Dneska vůbec nevím, jak to bude či co budu dělat, ale na blogu moc nebudu tak se asi ozvu, až k večeru, přeju krásnou neděli...

I miss you

25. června 2011 v 16:49 | Monulla |  Fotografie


Dobré dopoledne :) ach ne něco na mě leze :/ já mám tak zajimavý sny :D

25. června 2011 v 10:53 | Monulla |  >My Diary<
Po včerejším dnu sem unavená o půlnoci usla a probudila se v 7ráno řikám proč tak brzo, ale ona jak byla škola to rání vstavaní tak ted sem zvykla vstávat brzo, jinač přes prázdniny si navyknu zase spát do 10dopol aspon. Dneska mě probudíl otec, když přijel pro bráchu a tak se divál na moji třídní fotku a vyptavál se a já v klidu ještě v postely se zavřenýma očima se sním bavila. Bráchu bolelo v krku den a pak stoho byla rýma ted má rýmu, jak trám a já už to chytám trochu mě bolí v krku, trochu mám rýmu no to je v háji jen to ne byt na prázdniny nemocná važně nechci, chci se užít, koupat se, opalovat se a ne ležet s kašlem a rýmou. Tak jak čtete, tak jsem tedkom sama doma už bude 11 chci uklizet pokoj no sem zvědavá, kdy se do toho pustím. Chci totiž všude uplně udělat pořádek, ve skřini, vyházet věci, mám vařit, prát a sedím jako obvikle za Pc, no jo zavislačka na PC lepší to byt nemůže, že se od ted ani nehnu, ale jo půjdu něco dělat. Odpol jedem do Brna na nakupy a někde se projít nebo co, ale nevím jestli pojedu njak mi není nejlíp. Dneska nad ránem se mi zdál ujetej sen, pač nad ránem tak si ho docela pamatuju. Bylo to něco s kámošem, že sem sním chodila a že sme spolu dokonce čekali mimino, že já byla u nich a ted tam došla jeho bejvalka, že by ho chtěla a on na to že ne že má mě a že spolu čekáme dítě a ona se naštvala a urazila a odešla a potom vím, že zase přišla a seřvala ho že nechápe jak může chodit s takovou chudinkou, že pak jeho mati nám dala njakou postýlku pro mimino a pak cosi že sme spolu bydleli a vzali ju dom a že ju skládal, tod vše no lool já mám sny, co dodat...

Konečně pátek :) na ten vždycky čekám celý týden :)

24. června 2011 v 16:46 | Monulla |  >My Diary<
Když začal dnešní den, no co vám budu povídat mě začal zajimavě hned v půl6 ráno mě můj pes probudíl, skočíl mi na břicho a začal mě lízat, řikám je brzo spi, neotravuj a nenechál toho tak sem ho vyrazila do kuchyně, kterou máme spojenou s obyvákem. No ráno vstanu a celá ta mistnost byla no to si domyslete sami, tak že hned ráno uklizet což zabralo mi hodně času, ale naštěstí sem stihala. Dneska sme odevzdavali učebnice, tak že těžka kabela, jak něco au moje záda ještě mě do ted bolijou, jsem štastná že sem se jích zbavila, no s naším třídním a jeho tempem nám odevzdavaní učebnic zabralo přesně 5hodin, který máme normalně tak že žadná změna. Sme třídnímu koupili bálon takovej na volejbal či já nevím se v tom nevyznám no a všichni sme se na něj podepsali lihovkou snad se to nesmaže, myslím že to je dobrý nápad. Ještě učitelum kupujem kytky růže tak že sme vybirali penize a spolužace napadlo, že místo kytek sme každýmu mohli koupit křečka, vyšlo by to stejně to by bylo tepr originalní. Ted před sebou víkend, ani nevím co budu dělat plány žadný nemám, ale že budou ty prázdniny ráda bych si udělala pořádek v pokoji či zaspomínala tím uklizením což se najde věci na starý časy a na základku. Sem myslela, že dneska bude pršet a honili se tu mraky, ale už se vyjasnilo a svití zase sluníčko. :)
Tumblr_lhyh4spi611qzm6sxo1_500_large

Sbohem učení shledáme se, až v září snad v pořádků a ve zdraví :)

23. června 2011 v 17:40 | Monulla |  >My Diary<
Den D pomale končí, což je fajn moc fajn. No i když mi to je celkem jedno, ale už se nemůžu dočkat středy a vyza a pak hůrá prázdniny přesně za týden, už normal doma ty jo děcka to je nádherný pocit vid te. Zítra se konečně zbavím učebnic, no je mi potěšením se jích zbavit, mažu taháky v matematických tabulkách, ty vado tam sem jich měla, no jo někdy to je potřeba. Sem koukala na telku a tedkom jdu do pokoje ke kabeli vytanu žakovskou knížku a koukám na rozvrh a automaticky si začnu chystat věci, ted na to čumím proč mám učebnice bez obalu a až pak mi docvaklo, že je zítra konečně odevzdávame. Druzí teda celá škola se krom naší 9.B normal učí a odevzdavájí učebnice v pondělí a my v pondělí za "odměnu" stěhujem skřínky ze šatny, což je těžký jak něco no to zase dopadne. Dneska jako obvikle sme se už neučílí, ted nám každý dává dotazníky aby sme se vyjadřili co se nám líbilo, jaký ten učitel je a prostě takoví v každým předmětu no docela nuda. Zítra vlastně nám končijou školní povinnosti, to je hezký... :)To je vedro, ale je to fajn po tak delší době :) a co víc dodat :D

22. června 2011 v 18:59 | Monulla |  >My Diary<
Středa se bliží pomale ke konci a to je docela dobře aspon pro mě, zítra poslední den učení a je nom 5hodin sem moc ráda a ani se moc neučíme, i když vy taky ne vidte. No dneska naposledy na základní škole 8hodin, poslední tělak a poslední njaký hodiny to je takoví hezký a zaroven smutný pocit, že už nikdy nic nebude jak ted, že vše se změní, ale něco jednou končí a něco zase začiná, poznám nový lidi, nový prostředí a vše pro mě bude nový. Sme se dneska už neučili akorat v češtině nám to učitelka neodpustí, že rozbor sme dělat prostě museli aji zítra v češtině normal učení, už aji v matice děláme hlavolami a neučíme se, v ajně sme byli na komplech, v tělaku necvičili, v hudebce koukali na film a už ani nevím co sme měli vše za hodiny ach ta moje skveroza. Naštěstí to dneska zase tak uteklo a už se nemůžu dočkat pátka, až se zbavím tych učebnic a v pondělí stěhujem což njak vůbec nechápu, co budem my holky dělat. Všeci krom naši třídy odevzdavají učebnice, ale mi už v pátek a v pondělí stěhujem skříně do šatny a trochu délka kam se to má stěhovat, ale už klukům to přijde těžký na tož nám holkám tak by mě zajimálo, co budem tych 5hodin dělat my, ale o tým víc až po víkendu. Zítra čtvrtek odpoledka odpadá hůrá, ale musím zněčím pomoct po škole babičce, tak že nevím kdy budu doma a kdy se tu oběvím. Dneska tedkom kecám s kámošema na fb a njak se vždy zakecám a na blog nestihám napsat, no to je semnou zkrátka hrozný...Děkuju vám všem :) heh už jenom 2dny se učíme :P a neb dneska dlouhý den za to kratší noc :/

21. června 2011 v 17:07 | Monulla |  >My Diary<
Já se nestačím divit, na tu návštěvku a na ty komenty, když tu dám jeden či dva články za den. Moc všem děkuju, hrozně mě to potěšilo, že aji když moc neobihám tedkom affs, aji když tu moc nejsem, pač nemám náladu a čas na blog, tak přesto vše sem chodíte, to mě velice potěšolo a všem hrozně děkuju. Dneska sme měli 6hodin skoro normal se učili, sem ráda že tych 6hodin mám za sebou. Sme v němině psali ještě písemku, v přirazu sme dostali známky z písemky a koukali na DVD o přírodě, v matice sme dělali hodnocení k přístupu k vyuce, v dějaku sme dostali známky a promitali něco o pádu komunistu a tak normal dějak, jak sem na to prděla tak na vyzo mě vycházela 3, ale na tu poslední písemku sem dostala 1, tak že budu mít z dějepisu 2 na vyzo to jsem ráda, v čejaku sme si řikali vše co sme se ve slohu učili za ty 4roky, v občance dokončili ty referáty a já četla nakonec dobrý zvládla sem to a jde poznat že třída je třída, kterou znám 4roky, že přednima už nemám trému číst něco o čím nemám ani páru a je to jen tak stažený z netu a dostala sem stoho za 1 tak dobrý a to byl můj dnešní školní den. Potom sem došla dom byla na PC a koukala na telku, ted poslouchám písničky. No hůrá už jenom zítra a čtvrtek a v pátek odevzdaváme učebnice, už se nemůžu dočkat, až se jich zbavím. Dneska sem četla na netě, že dneska má byt nejdelší den ze všech dnů, ale nejkrátší noc ze všech, pač začiná léto a slunko se njak bude otačet nebo tak něco, kdo o tým nečetl určo si to na netu zkuste najít, je to važně zajimavý a pro ted všechno :P ...
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs28/300W/f/2008/172/1/e/Lava_Diffuses_by_iNeedChemicalX.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Nebe a zamilovaný postavy

20. června 2011 v 20:17 | Monulla |  Fotografie