Červenec 2011

Prokletá neděle a poslední den v červenci

31. července 2011 v 23:21 | Monulla |  >My Diary<
Když sem se ráno vzbudila nemyslela jsem si, že se za dnešní den tolik stane neměla sem o tomhle ani poněti ani kdybych měla njak bych to neovlivnila zastavit čas nejde. Počasí je na dvě věci, žadný sluníčko jen celý den mrholilo, až k večeru přestalo, ale zima byla že se mě do té zimy nechtělo. Má byt ke konci týdne zase tepla to jsem zvědavá a věřím tomu že bude. Den sem stravila doma na PC a s rodinkou hezký doma. Co se dneska vlastně stalo? To je otázka kterou si pokladám celý večer a nedokažu na ní odpověd. Ta událost mě celou porazila, ale defitivně sem se rozhodla. Jaká údalost s bejvalím. Hrozně moc to bolí navíc na něho mám takovou zlost nejradši bych ho zabila bylo by mě jedno, že bych šla sedět do vězení, ale aspon bych v sobě nepotlačovala tolik zloby. Myslím že by se mě ulevilo, proč člověk v sobě musí skrývat takovou bolest a zlobu. Někdy mě přijde vše jiný, toužím vrátit čas zpátky, ale rozchody, ztráta člověka je uplně normalní. Život jde dál a to skončilo, ale první láska ta umí zabolet ne jenom psychicky, ale i fyzicky tu první lásku sem proživala rok a půl a pořad se mě to drží a ne a ne nevím si rady, jak na něho zapomenout a nemyslet. Často ležím v postely začnu na něho myslet a v tom okamžiku mě začnou do oči valit slzy a stykají mě po obličejí. Člověk je jednou nahoře a po druhé důle tak to je dost z velké části u mě s tým rozdílem, že jsem ted delší dobu z větší časti dole. Nj ale vím že život mi ještě tolik toho nachystá do cesty, co budu muset překonat, že tohle je jenom začátek, ale láska nejvíc bolí a nejvíc mě to otřásla jak na světě nic. Budu zítra pálet svůj deníček, který sem si vedla 2roky a mám tam básničky a stránky popsaný jenom o bejvalím prostě to vše vytrhám a podpalím nejlepší cesta...
Btw: No jo , fotíl můj milovanej fotograf brácha na 8let umí krásně fotit, ale ta osoba či já na fotce to už je horší, ale tahle se celkem povedla.

Doma z dovolené a hlasím konec pozastavení :)

31. července 2011 v 12:07 | Monulla |  >My Diary<
Snad vás to zajimá tak vám zděluju, že jsem zpátky na blogu. Byla sem na dovolené s rodiči zase klasika ježdění po pamatkách v česku, jak já to nesnaším je to děsný. Minulí týden mě přišel, že vůbec neutiká minulí týden sem v nedělu měla pocit, že se ten čas zastavíl, že už měla byt aspon středa. No a nakonec to samo uteklo. Týden odloučená od všech hrozně mě všichni chyběli, ale beru to tak že aspon si ted sme vzácnější. Jsem ráda, že to tak uteklo a ušlo to, až na njaký věci. Sme vlastně v 10večer šli spát a v 8ráno vstávali a v 9 už vyjížděli na výlet a vrátili se na chatu až kolem 6večer tak že celý den to bylo lítaní. Někdy teda třeba za den 3zámky ty prohlídky, už mě to važně lezlo na nervy a měla sem v tom děsný zmatek půlka si byla tak podobná. Jeden den když sme byli v Adršpaských skalů tak tam se mě velice líbilo, i když to byli schody nahoru potom schody zase dolů, úzky cesty a pořad nahoru a dolů, ale líbilo se mě to tam. Nejlepší tam bylo samozřejmě jízda lodkou, kde nám začlo pršet, ale jenom přehanka jinak nám počasí přálo žadný pařáky ani žadný déšt nás nechytl, ale škoda toho počasí mohlo by byt hezčí venku to zase vypadá, jak kdyby byl už podzim ještě bych chtěla hrozně léto kež by v srpnu byli njaký vedra i když mám ráda i takoví počasí než njaký vedra, ale chtěla bych se ještě opalovat, skočit do bazénu ted otec ani nechce vyčist bazén který njak se zelenál žeprej to nemá cenu, že do toho bude cpát přípravky a pak jeden den bude hezký a zase hnusně, že to je na nic tak si hrozně přeju at se to počasí zlepší. Jinač sem samozřejmě fotila, ale jako budoucí fotografka nemám čím fotit ani nafotila sem 140fotek samozřejmě svým mobilem plus otec sem tam fotíl naším rodiným fotákem a tym vždy musím fotit jen rodinu, že to je na prd chtěla bych fotak jenom pro sebe no dočkám se v září, ale to bude školní tak že těžko říct jestli to budu dávat na blog, co sem v praxi nafotila a tak, ale určitě se můžete těšit na kvalitnější fotky. Hodně z vás mi do komentu psalo čím fotím, že to musí byt njaký fotak prosim vás vše co tu mám sem fotila svým mobilem LG dotykovou která má přesně 3mega pixele na fotaku tak že to není nic vůbec extra je to kouzlo grafických programu. :)) A to nemám photoshop. Mám 3programi na úpravu fotek a tvoření grafiky, ale ten nejlepší nemám. Prostě to chce si s tým jenom vyhrát a bude to vypadat jak kdybych ten Photoshop měla. No valím na oběd a pak vás všechny affiky oběhnu, že už jsem zpátky. Jo a z dovči njaký fotky teda přidám někdy v týdnu. Hezkou neděli přeju... :)

Okno do přírody - květiny 0.2

29. července 2011 v 10:00 | Monulla |  Fotografie

!! PŘEDNASTAVENO !!

Okno do přírody - jablon

27. července 2011 v 10:00 | Monulla |  Fotografie

!! PŘEDNASTAVENO !!

Linkin Park - Iridescent

26. července 2011 v 14:00 | Monulla |  My Favourite
♥ Linkin Park - Iridescent ♥

Nová, pěkná písnička od Linkin Park. Moje oblibená skupina, kterou mám hrozně ráda a ráda je poslouchám. Tahle písnička je z Transformers: Dark of the Moon a myslím že se jím povedla akorat mi tam chybí něco u té písničky myslím co ve 2 trochu njaký pořadný bubny a pořadný elek.kytary že to je takoví slabí a od nich spíš ty rychlejší a pořadně rockovi, ale nic méně film se mi líbíl tak se mi líbí i ta písnička. :)

!! PŘEDNASTAVENO !!

Den a noc

26. července 2011 v 10:00 | Monulla |  Fotografie

!! PŘEDNASTAVENO !!

Hudba je lék, pro uši, i pro duši... :)

25. července 2011 v 10:00 | Monulla |  Fotografie

!! PŘEDNASTAVENO !!

Okno do přírody - seno

24. července 2011 v 10:00 | Monulla |  Fotografie

!! PŘEDNASTAVENO !!

Shayne Ward - No Promises

23. července 2011 v 17:00 | Monulla |  My Favourite
♥ Shayne Ward - No Promises ♥

Tak ta se mě líbí pořad. Dlouho sem ju neslyšela, ale už tři lidi který mám na facebooku v přátelích si ju na zed dali tak sem se do ní zase uplně zaposlouchala. Hrozně se mě líbí a je podle mě nejhezčí od Shayne Warda. Jinač ho neposlouchám není to uplně můj styl, ale tuhle prostě miluju ta se mu povedla... :)

!! PŘEDNASTAVENO !!

Kruhy v obilí u nás, už po druhý

23. července 2011 v 10:00 | Monulla |  >My Diary<
Fotka je z facebooku ze stránky rádio Krokodýl, focena z vrtulníku

Ve Velešovicích už po druhé byli kruhy v obilí. Tentokrát o 14dní dřív než vloni a jinej tvar takovej zajimavej připominající njaký větrák a podobný slova. Nejpodivnější je, že se oběvili na druhé straně Velešovic než před rokem. Pokud se za rok oběvijou za mím barákem tak to dá trojuhelník, že by se tvoříl njaký symbol. Znám tady lidi docela dobře vím že někteří řikají, že to byli lidé nebo přirodní, ale taky vím že lidé ne tohle by lidé nestvořili. Kruhy v obilí se oběvujou všude možně po celé Zemi, ale nikdo neví proč, co to vlastně je zač a odkat se berou? otázky jsou různý je to dílo mimozemštanu? nebo pouhý žert lidi a nebo přírodní jev vytvořený deštěm a větrem? má to souvislost s Mayským kalendařem? a má to souvislost s koncem světa? tyhle otázky si mnoho lidi poklada a nikdo neví odpověd. Podle mě je to njaký znamení od mimozemštanů. Byli spatření parkrát UFO což většinou to je fake, ale něco opravdu není. Konec světa obavaný téma, který tvoří paniku, někdo věří, někdo ne, ale rozhodně se něco v prosinci 2012 stane at už cokoliv ovlivní to nás život to je můj názor...

!! PŘEDNASTAVENO !!

Jak já to balení nesnaším :/ nejradši bych vzala sebou celou skřín :D

22. července 2011 v 14:31 | Monulla |  >My Diary<
Týden zase utíká a zase tu bude cupy dup víkend. Se to přehopne a hned novej týden a už poslední týden v červenci. To tak uteklo a půlka prázdnin bude za náma. Ten další týden si přeju aby utekl pač je du na dovolenou tak že chci už byt doma. Jedu s rodiči, který si potrpijou na turistiku, cestování, památky, že sem ani jednou za život nebyla u moře což mě mrzí a je to můj největší sen se konečně podívat k moři. Tak že s rodiči to bude děsný celý den chodit po pamatkách nuda prostě. Dopol sem dneska moc nenaspsala přitom sem šla spát pozdě, ale byla sem v půl9 vzhůru a pak šla koukat na telku, pak dojel brácha tak sem ho málem umačkala byl u babičky. Potom sem se začala balit to balení nesnaším vždy licu sem a tam a vše hledám a bojím se abych něco nezapoměla. Bych potřebovala njaký stěhovací auto aby mě odstěhovalo sebou i všechny skříně v pokoji, proto že bych si chtěla vzít všechno. Mám oblibený 4mikiny, mikynu sem na sobě neměla ani jednou za dobu prázdnin, ale přitom sem si chtěla vzít 2, ale já si nemohla vybrat který tak že sem si vzala všechny 4. Kluci to mají lepší ty tolik věci nemají, tolik oblečení nepotřebujím některým stačijou jenom jedný kratase, jedny rifle, ale my holky to máme těžší proto že nám to nestačí. Nakonec sem lítala po celým baráku a hledala njaký věci. Ještě si si vzpoměla, že mám zalepit čelenku vteřinovkou. Lepím a slepím si i 3prsty skvělí já sem tak šikovná. No ještě udělám kosmetiku a boty a bude to snad všechno. Zítra po obědě jedem tak že už se neozvu nebudu mít čas. Rozhodla sem se že pozastavím přednastavím jestli stihnu njaký fotky do týdnu at sem něco dám jinač budu mít pozastavený, tak že oběhnu až dojedu a to čekejte tak 1srpna tak sem omlouvám, ale je jasný že to každý chápe pač každý někam jede za prázdniny. Přeju pěkný víkend, pěkný přiští týden at vám vše vyjde a užij te si poslední červencovi týden hlavně at počasí přeje at už neprší... :)


!! POZASTAVENO DO 31.7 !!

Slunečnice 0.2

21. července 2011 v 17:26 | Monulla |  Fotografie

To je počasí, ale je nahodou fajn :)

21. července 2011 v 12:32 | Monulla |  >My Diary<
Dobré poledne affici a všichni co mi na blog chodíte. To utíká, už tu máme čtvrtek ještě zítra a adios jedu na dovolenou na kterou se mi vůbec nechce a budou mi všichni ten týden hrozně chybět. Dneska u nás prší ale ne moc jen tak kape je to takoví ospalí počasí a o prázdninách to je vždy podle mě takové zvláštní počasí připominající podzim akorat je větší teplo. Dneska sem zase vstávala v 9hodin njak sem si na tu 9 zvykla a ted sem většinou budím v 9. Nasnidala se a v televizi nic nešlo tak sem si pustila dvd Mejdan v Las Vegas hodněkrát sem o tom filmu slyšela, ale nikdy to neviděla se na to vždy chtěla podívat, ale vždy sem na to njak zapoměla či neměla čas tak sem to dneska konečně viděla moc hezký film, mě se takoví děsně líbijou prostě romantická komedie nejlepší zbožnuju a ten film je perfektní podle mě. Můj oblibenej se teda nestál to zase ne ale je užasnej. Ted se pokouším o něco vytvořit na icq novej účet a nejde mi to tak se s tým budu nervovat tak dlouho dokud mi to nepůjde. Na dnešek žadný plány nemám snad jen to ven s mím pejskem, ale ven se mě nechce při takovím počasí zvlášt sním místo bilej by byl šedej to znám zase proleze kde co vše je ted mokrý a pak to utře doma jednou to bylo i do moji postely hrozný sním. Zítra už budu balit a dneska už si nachystám njaký věci, ale jinak to nechám na zítřek. Ach jo kdyby sme jeli aspon k moři neřeknu ani tuk pač u moře dovolená je moje vysněná, kde jsem nikdy nebyla a doví kdy se toho dočkám, až asi ze svoji rodinou či ze svým přitelem za pár let si budu muset počkat. Což čekaní nesnaším. No ted vše přeju hezký den... :)


Něco někdy končí :/ zbudou jenom vzpomínky :((

20. července 2011 v 12:00 | Monulla |  >My Diary<
Dneska mi den začal následně. O půl10 měl pro mě dojet otec a měl mě vzít k zubařce, ale já samozřejmě spala do 9 a to sem řikala včera jak půjdu dřív spát, ale nakonec sem koukla na celý díl Harryho Pottra relikvie smrti část 2. Do kina na to ted nemám čas a na co když už to je na netu a to mi bohatě stačí. Pro ty co to neviděli můžu říct tolik super, hustý, líbílo se mi to a pač sem děsná citlivka tak už aji u toho sem se rozbrečela. No tak zpět v 9 vstala a vypravila se. Já opravdu dokotory nesnaším zvlášt moji zubařku tak že mě nebylo nejlíp a měla sem strach. Otec v půl10 dojel a jeli sme mě vysadíl u zubařky a jel si vyřizovat věci do města. Tak sem šla k zubařce jak šnek bych radši šla k psychologovi aji bych to potřebovala a lepší jak k zubařce. Nakonec teda dobrý v půl11 sme jeli dom, až na to že já s tych ruzných chemikalii co mi do pusi stříkala tak nic necitím. Sem pila a vůbec sem necitila žadnou chut jenom víc to co mi do té pusi stříkala bléé. Venku je dneska zima sem si na sebe dala třičtvtaky a tričko s krátkým a žabky dojedem do města a každý dlouhý kalhoty ryfle a tak a většinou aji mikiny. Se zase ochladilo v pondělí bylo taky hnusně a včera ne což sem moc ráda, že to tak vyšlo když sem byla včera s jednou osubkou venku a včera mě bylo moc nádherně. No sním vždycky, ale je tu větší trápení. Chybí mi bejvalej je to dost komplikovaný a na dlouhý povídaní, ale nadpis sem věnovala tomuhle tématu tak aspon něco o tým. Moc mě to trápí, každou noc brečím, tedkom jak sem dojela zase sem šla bejvalímu na facebook což bych neměla pač sem zase začala brečet. Lehla do postele a brečela. Problém je že ho pořad miluju, ale miluju ale toho kluka, jak sem sním včera byla. On je hrozně moc fajn, dává mi lásku co bejvalej ne, zajimá se o mě, snaží se mě pomoct, mě by obětovál veškěrý svůj čas a pro mě by udělal všechno prostě mě hrozně miluje. Já mu nemůžu ubližit, nechci, nemůžu, sem sním štastná, ale zatím sem chtěla byt sama pač nevím co dělat. Bejvalího sem zlomila, nenavidí mě, ale vím že mě pořad v hlouby duši miluje, že se trápí, prostě tolik sme toho zažili spolu, tolik si to přeju dat zpátky, tolik chci byt sním, ale nefunguje to. Proto sem se rozhodla mu njak nevím jak když mě má všude bloklou, ale chci mu napsat velkou zprávu o vším. Nejhorší je že na oba myslím stále, že oba si tenhle článek budou číst, že oba hrozně miluju, oba nechci, nemůžu stratit, oba jsou pro mě všechno. Proč je to tak těžký??... :'(

Začátek

19. července 2011 v 19:41 | Monulla |  Téma týdne ...
Začátek je něčeho novýho, co jednou končí a něco novýho začiná. Začátkem každý člověk projde a nikdy se ho nevyhne, jak se řiká všechno jednou končí a něco zase začiná. Je to nová kapitola v životě, ale začátky nejsou moc lehký byvají složitý a otvirají nám kapitolu, kterou můžem napsat mi sami nebo naž osud. Na začátek by sme se měli dívat s optimismem, i když se nám začátek zdá dost složity a diváme se na tu zavřenou kapitolu a bojíme se otevřit tu novou kapitolu. Ano o všem tak je to u mě, ale došlo den kdy sem si uvědomila že to tak v životě je, že je to jak velká kniha kterou tvoříme my sami a jako každá kniha tak i život právě má kapitoli - začátky, konce . Někdy si zasloužíme nový začátek, který bude lepší, ale nikdo ho nevidí. Jindy po ním toužíme, ale nemůžeme ho dosahnout, jak kdyby to bylo nemožný. Začátek a konec jsou jako dva magnety, který se k sobě přitahujou. Vlastně nás to celý život vede, ano náš život začál narozením a skončí smrti. Myslím, že aji když začátek nebyvá lehký, měli bychom se snažit to vše brát s dobrou náladou, každý den děláme spoustu rozhodnutí, který ovlivnijou náš život a nemusí byt tak zlí, každý den je krůček k tomu aby ten nový začátek nebyl tak zlej. Myslím že bychom si měli proto uživat si života, dívat se na svět s optimismem, brát život s úsměvem. Škoda dne kdy sme se nezasmáli, vždyt život je krutý, ale s takovím přistupem je život hned hezčí... :))Návštěvnost blogu (11.7-17.7.2011)

18. července 2011 v 19:26 | Monulla |  Návštěvnost blogu
Pondeli: 62
Utery: 53
Streda: 41
Ctvrtek: 56
Patek: 56
Sobota: 37
Nedele: 57
Celkem: 362
Děkuju všem moc :)*

Nový týden začiná :) a co víc dodat nevím :D

18. července 2011 v 13:33 | Monulla |  >My Diary<
Dobrý odpoledne. Začiná nám nový další týden, už 3týden prázdnin myslím. Já ani nevím o prázdninách uplně stracím přehled o datech. Sem už myslela že 23.7 bylo včera ale ono to je naštěstí až v sobotu. Dneska sem se vzbudila v půl9 a ještě do půl10 ležela pak se nasnidala koukla na primě na přátele a šla na počítač. Dneska je mati doma nemůže chodit má naraženou nohu, že v autobuse jak brzdíl na ní stoupl njaký chlap, chudák no ale pač je doma tak kvůli njakým problemům mě to docela štve pač se dost často hádame a někdy se moc nemáme v lásce. Celej týden vypadá že bude chladněji, ale víte že já sem docela ráda. Nemusím pořad ty neustalí vedra, pařák všude je horko jak venku tak doma a venku byvá většinou větší teplo jak doma. Mohlo by se to střídat pár dní pařák, pár dní trochu chladno, myslím že to by mě vyhovovalo nejvíc. Tedkom trávím čas na virtuální hře Vidlákov nehraje ju tu někdo? někdo do přátel spíš no je dobrý mít v přátelích někoho koho trochu znám než někoho uplně cizího s kým prohodím tam pár slov. Od včerejška to teprv hraju a už sem to pochopila jak na to a baví mě to akorat se mi víc seká pc nevím proč, ale když sem na vidlákově zaseká mi to občas celý net, že když to vypnu tak uplně dobrý sem se te hře ted začla věnovat. Dopol sem to hned tam šla a večer jako naposledy kde sem byla, byla ta hra. Půjdu asi koukat na film to je hodin a já ještě sem v pyžamě no tak mě se nic nechce dělat. Hezký zbytek dne... :)


Toný srdce - Úvod a 1.díl

17. července 2011 v 19:00 | Monulla |  My story
Úvod:
Katelina byla normalní středoškolačka, ale zas ne tak normalní má schopnosti nadpřirozené. Žíjíci ve městě a prožívaní dospělosti do doby než narazí na chlapce jménem Eduard, který jí ukaže svět v bárvách, který nikdo nikdy nepozná...
1. Díl
"Katelino vidělas toho novýho kluka, který se sem žeprej o prázdninách přistěhoval? Pořad na tebe koukál celou hodinu, oči stebe nespustíl." Řekla Katalině její nejlepší kamarádka Brendy. "Jistě, že sem si ho všimla a velkej fešák, co myslíš bylo by fajn se sním seznámit?" Odpověděla Katelina. "No tak jistě nový objev, kterýmu se líbíš a nespustí stebe oči." Zaculila se Brendy a provokativním hlasem to Katelině sdělila. "Jo, ale chci byt opatrná vždyt o ním nic nevím, ale je fajn že knám chodí do školy." Přikyvla Katelina a vydali se na cestu dom...