Prosinec 2011


Veselé Vánoce :)

23. prosince 2011 v 22:12 | Monulla

Lásku, radost na Vánoce, také štěstí v novém roce, ať Vás láska stále hřeje, to Vám z upřímného srdce přeje vaše Monulla :)

Z knihy vzniklé srdíčko...

17. prosince 2011 v 23:15 | Monulla |  Fotografie

Nehledej krásu, ta srdce nemá... Hledej srdce, krása přijde sama... ♥Změníl mi život, odešel a nechál jizvy v mím srdci...

10. prosince 2011 v 20:27 | Monulla |  >My Diary<
Vypravět vám celej příběh je těžky a pro mě nadlický úkol, ale i tak se o to pokusím, rozhodla jsem se a to taky udělám. Vrátime se o dva roky zpátky do září 2009, kdy náš příběh začal. Upozornuju bude to nejspíš dlouhý článek je toho hodně!!...
Bylo njakýho toho 15.9.2009 a mě napadlo začít si hledat přitele a poznat lásku, co to je byt opravdu zamilovaná. Bylo mě 14 a půl let do té doby sem neměla kluka, neznala slovo "miluju tě", neznala líbaní a ostatní věci, byli tam njaký úlet přes net, už dřív. Toho dne jsem odepsala jednomu klukovi 16 letýmu, který si podál inzerát na seznamku a zaujal mě. Začli sme si na emailu psát pak si vyměnili sme si icq později skype. Hned první den, jak sme si psali na icq sme si psali, až skoro do půlnoci měli sme si očem povídat, byli sme si tak podobní, můj a jeho život, přišlo mě, že ho znám od mala. Hned po tým dnu sem ho začla mít ráda, psali sme si spolu hrozně rádi. Byl tak milej, hodnej, upřimnej, stydlivej, ochotnej, citlivej, vtipnej, neznala jsem lepšího kluka. Můj život v té době byl na prášky, bez přátel, ve škole skoro šikaná, sama sem byla, děcka se mě štitili, nádavali mě, neměla jsem ve třídě ani po škole kamarádky, jenom pár kamarádek u nás v obci a jinak na netě, net byl můj život, poznala jsem tu skvělí lidi a můj blog sem milovala. Moje známky byli taky hrozný, nic se mi nedařilo a aby to nebylo málo tak sem měla rozpadlou rodinu. Mati, která jenom lhala a její nový přitel byl ubohej kokot, chovál se jak pubertak a otec hrozně žarlíl, často se hádali, často došlo až k rozbití věci. Přišlo mě, že sem byla v troskách a marně hledající spřizněnou duši. On se tu oběvíl byl se vším podobně jak já. Že by mi ho poslalo samo nebe? Vyslech mě a vždy mě rozuměl a pomahál mi.
Po njakým týdnu sme k sobě začli citit víc, stali se s nás dost bliský osoby a já už na něm začla byt zavislá. Postupně to došlo na to že sme si vyměnili sms a zamilovali se do sebe a já poznala lásku.
Od října sme spolu začli chodit, ale jenom přes net (na život sme se viděli až v lednu 2010). Nevěděla jsem co k němu citím nikdy sem nepoznala, co je opravdu milovat, opravdu mi na někom záležet a proto že nejsem žadný anděl, ale i v njakých věcech čertice, tak jsem ten náš vztah nebrala moc vážně. Začla jsem se na netě polonahá vystavovat, začla jsem flirtovat s klukama a hledat někoho s kým si jen tak užít přes net (reálně na to nemám odvahu). A on se semnou po njakým měsíci rozešel a já si teprve, až pak jak jsem ho stratila uvědomila o co sem přišla co pro mě znamenál, kdo ten člověk vlastně byl. Poprvé v životě jsem citila bolest z lásky, tekli mi slzy z lásky. On byl na tom stejně tak že sme se dali zase dohromady po njakých 14 dnech. Nebyla bych to já kdybych nebyla mrcha a tak jsem si zjistila jeho heslo a vlezla mu na email a tam měl hodně špiný což sem myslela, že to semnou sekne a zjistila jaký on dokaže byt, pohádali sme se možná rozešli, ale pak spolu zase byli.
Šlo to s námi pořad takhle dál vztah přes net se prostě nedál. Spolu a zase jsme se rozešli a zase za týden spolu a často takoví to bylo.
Nadešel leden a my se konečně v Brně viděli poprvé sem jela do Brna busem i když s mati a bráchem, když jeli do bazénu. Moje první dojmy trochu nervozní, ale sním. Oba dva sme byli zamlkli a nevěděli kam jít, co si vykladat. Jeho hlas mě přišel divnej, ale bylo mi nádherně byt poprvé sním. Nakonec byl trochu sníh a zima, ale i tak sme šli, až ze zvonařky pěšky na vystaviště a zpátky šalinou. Byl to hezký den, ale pak nám to nevydrželo, zase po njakých 14 dní sme se rozešli. V únoru sme si nepsali já si našla kluka a on holku.
Bylo březen 2010 mě bylo 15 let a mu 17 let a začli sme si znova psát a znova sme na sebe byli jak ze začatku a po njakých dvou týdnech sme se dali zase dohromady a začli na novo tentokrát se vším všudy a vydrželo to tentokrát do začatku září 2010. Od dubna začal jezdit ke mě, začli sme spolu trávit časy, byli to hezký časy a hezký nezapomenutelný vzpomínky. Jeho se začatku sms s brečicima smajlama štěstím, že mi za ten den semnou děkuje. Taky mě pozvál do zoo v Brně. Potom zážitky u nás. Prázdniny 2010 krásný a nezapomenutelný, byli totiž sním. Vydali sme se často, ale já k němu se odvažila do jet, až v srpnu (potom sem k němu jezdila na podzim hrozně ráda). Byli sme spolu štastný, ale vše nebylo dokonalí mu chyběli ty věci v postely na který sem prostě neměla a odmitala to. Poznál holku přes net a ona se do něho zamilovala, začli časty hádky o tom, že já jsem pubertačka a on pubertačku nechce, že chce vztah ze vším všudy a držení za ruku a občas puse jsou pro něho dětinské (já sem člověk stydlivej, přecitlivej, melancholik v pár věcech tak to je pro mě těžký) a pak se to celý rosipalo a začatkem září sme se rozešli. On byl stou holkou, kterou znál přes net a já s bejvalím skterým sem měla úlet před tým rokem před ním poprvé sem se sním viděla a on mě hodně milovál, ale zůstál jenom bejvalím.
V říjnu jsem jela k té moji lásce hned ten den u něho sme si řekli, že to spolu zkusíme a začli sme se pusinkovat a držet za ruku. Začli sme spolu znova chodit, ale na dušičky měl slepak pak zápal plic tak že byl v nemocnici. Já za ním jela a vidět ho jak nemohl skoro chodit, ani skoro mluvit tolik bych ho umačkala přala jsem si at už je v pořádku a jsme spolu, ale z nemocnice zas skoro nic nebylo dobrý njak měl blbí nálady, začal na mě kašlat a začli sme se zase hádat, tak že sme se zase rozešli. Každý rozchod mě čín dál víc bolel a čín dál víc sem byla v depresích.
V prosinci sme zase byli spolu, jak nastali Vánoce tak sem od něho dostala kouzelnej dárek srdíčko přívěšek na řetízek a mati mě pak koupila střibrný řetízek a s tým přívěskem křistalovím srdíčkem sem ho pořad nosila, spavala sním, koupala se sním a nesundavala ho a nesundala do října, kdy se mi rozrhl a že už je bejvalej tak ho nosit, už nechci mám ted přitele. Stravili sme spolu Vánoce a Silvestr můj nejlepší Silvestr nejlepší Vánoce sním nic hezčího sem zažít nemohla. Byl to pro mě jak sen konečně vedle něho usinat, vedle něho se probudit vše bylo tak hezký. Milovali sme se i když sme na sobě viděli chyby často se hádali, tak i tak sme se milovali a bez sebe sme si život nedokazali přectavit.
Ale zase sme se v lednu rozešli na moje narozeniny 23.1.2011 sem je zase s přitelem neslavila a spíš sme byli v obdoví zase hádek a trápení. Nevím, kdy sme se dali pak dohromady, ale zase to u nás bylo tych 14 dní bez sebe pak zase spolu a pořad sme se takhle dávali dohromady.
V únoru sem zase udělala další špatnou věc, našla jsem si na seznamce kluka, který se do mě zamiloval a bojovál o mě a jednou jsem omilem té moji lásce poslala sms co měla byt proto kluka a bylo tam slovo broučku a pusa, tak že sem to zase zvorala nechala se nabalovat a to sem udělala víckrat a on kvůli mě hodně trpěl. Najednou se nám přehopli roky a mě bylo a je 16 a mu zase 18 let.
V březnu sme zas spolu nebyli a mě chtěl zpátky bejvalej (ten skterým sem měla před tou moji láskou úlet v tom srpnu a září 2009 a pak na ten podzim 2010 mě chtěl) ted sme se po druhé viděli, ale stejnak do 14 dní sem chtěla zase tu moji lásku zpátky.
V dubnu sme spolu začli zase chodit poslední dny v dubnu byli skvěli dělala jsem 28.4 na tu fotografku příjmačky a tam semnou šel on a po nich sme jeli na přehradu, udělali si den pro sebe, pozvál mě na oběd do restaurace. Prošli sme si přehradu a pak jeli k němu a koukali na dvd. Nádherný den to byl a na něho vzpominám a je mi stoho do breku.
V květnu sme spolu chodili do 13.5 "užasný" bylo že to byl 13 nactýho pátek a mi se rozešli (už po tým 13.5 nikdy nedali a nedáme dohromady) vše najednou skončilo. Byli sme total rozhadaní, on mě měl plné zuby, natrápil se kvůli mě dost a byl na mě často protivnej a ignorovál mě, ale i pak do konce května sme se vidívali a snažili se dat dohromady.
V červnu vše mezi námi skončilo a do mě se zamilovál jeden kluk je velmi chytrej, hodnej, milej, upřimnej, vtipnej a užasnej (tedkom můj přitel) a chtěl mě začal o mě bojovat. Najednou s moji láskou vše skončilo měl mě bloklou na icq a přestali sme si psát, ale v červenci 13 nactýho sem zase jela k němu, ale bylo to k ničemu i když sme skončili líbaním.
Nakonci července sem jela na dovolenou a s tým klukem ted už mím přitelem sem nechodila. Miloval mě a já se do něho taky zamilovala nebyla to láska jak k němu k té moji první lásce, ale i tak sem k němu citila lásku, ale nevěděla jsem koho chci a s kým chci byt.
V srpnu s tým klukem (přitelem) sem se vidívala a on ten o kom je tenhle příběh sme se už v srpnu neviděli, i když mě ještě na konci července na té dovolené napsál sms, že mě miluje a psali sme si sms, ale jen tak 3x do týdne.
Na začatku záři sem zjistila, že má holku (14 letá pubertačka, obyčejná holka, ani né hezká, ale je chytrá a slušná) přes net se do něho zamilovala, už v květnu a v nakonci srpna dosahla svého a začli spolu chodit a já se v září neudržela a s tým klukem (přitelem) byl konec toho že se nám risovál vztah, zničila jsem ho, zlomila mu srdce, ale prostě mě ta zpráva, že má on (ten o kterým je tenhle příběh) holku neudržela jsem se a chtěla ho zakaždou cenu zpátku, ale on mě už ne, i když sem k němu dojela aji na živo sme se hnusně pohádali, až se kvůli mě stou holkou rozešel. Řekl mě že mě nenavidí, ale věděla jsem že to je jenom ta zlost na mě, že mě miluje a dokažu mu to a dokazala za dalších 14 dních sme skončili líbaním a detaili vynechám a řekl mě že mě miluje aji sme se drželi za ruku loučili se polibkem, jak dřív a já byla v naději, že spolu zase budem, ale uteklo pár dnu a on se mi neozvál, přátele do mě začli hustit, že mě chce jenom do postele o to mu jde (což jsem zjistila, že jo to mě miluje, když se chce mazlit, když ho vzruším jinak mě nechce) a srál na mě. Já to nevydržela praskli mě nervy a napsala sem mu to zas sme se pohádali a já řekla, že už na něho se vyseru a dolezla za tým klukem, kterýmu sem zlomila srdce (přitelem). On mě odpustil a dál mi druhou šanci.
V říjnu 7 sem sním začla chodit a klape nám to do ted a doufám, že ještě dlouho bude. Tak že sme spolu krásný 2 měsíce, ale podvedla jsem ho ted už s bejvalím (s tým o kterým je tenhle příběh) prostě sme si psali, že mě miluje a já ho spolu sme flirtovali a že k němu dojedem a skončime v postely chtěla jsem to a myslela sama na sebe a na lásku ne na to že dělám něco opravdu špatnýho tak že sem k němu 25.10 jela a skončilo to jak sme chtěli a dál si občas napsali a zaflirtovali sme spolu. Ještě 17.11 mi napsál, že mě miluje když sem sním flirtovala, ale nebyla to pravda tak by se jinak nezachovál. Jinak sem zjistila 11.11, že chodí znova stou holkou, skterou byl v tom září než se snou kvůli mě rozešel.
Už jsem dál nemohla ignorovál moje články, jak ho miluju, ignorovál to jak to bude mezi námi dál, že to tak nepůjde, ignorovál mě a někdy mě ani neodpovidál, když sem psala njaký text z mího srdce, jak to citím a jak mi toho všeho je líto. Skončilo to tak, že sem ho 20.11 NAVŽDY STRATILA. Přitelovi sem řekla o té nevěře vzalo ho to, ubližila jsem mu, zklamala jeho důvěru, ale slibila jsem mu, že už to nikdy neudělám a dokazal mě odpustit pač ví že bych to bez něho nezvládla a že on mě nechce stratit. A té holce jsem všechno napsala o bejvalím (moji první opravdové lásce) jaký ve skutečnosti je, od jeho kámošky získala důkazi, že nabaluje každou a že chce prostě to jedno. A ona se sním rozešla v tom mě začal nenavidět, proto že mě prosíl at to nedělám, at jí to nepíšu, ale mě bylo ten den vše, už u prdele. Pak psál přitelovi, jak mi to mohl jen tak odpustit, ale přitel se nedál. A pak mě psala ještě moje bejvala kamarádka a ted jeho kámoška, že jsem děvka, že jsem jím to zničila a tak. Vůbec neví, kde je pravda, ale věří jenom mu a to mi je jedno. Ten si mě blokl na skype, icq a navždy mě smazal jeho poslední slova co mi napsál "sbohem pičo" tak jak chce.
Nechápu proč mi tohle dělal, nechápu nic. Byla jsem stracená často se k němu trápím. Nejhorší je, že neumím se odmilovat (pořad ho miluju, i když bych ho chtěla nenavidět za tu bolest, ale to já neumím). Přitel mi pomahá se vším, ale stejnak mi chybí. Nemůžu uvěřit, že je vše pryč budou Vánoce a minulí jsem sním prožila. Bolí mě to hrozně moc. Já ho viděla vždycky jako dokonalího kluka, ale on ve mě hledál chyby a nikdy mě neodpustíl a nezapomel na to špatný. Vždy sem ta špatná byla já.
A tak dopadla moje první láska, můj první vztah na skoro 2 roky. Moje pocity? zmatená, citím u sebe bolest a zlost, ale zamilovaná do přitele, ale mám strach, že něco zase poseru. Nechápu proč to tak dopadlo, kde se stala ta chyba... Je mi toho opravdu líto, chtěla bych vratit čas a napravit to, kdyby to tak šlo... už nikdy nebude já a on = my...
Tolik sme si rozuměli, tolik naše světy byli podobný, byl mi nejbliší osobou, známe se dokonale, víme osobě všechno, tolik sem si myslela, že je ten pravej, nikdy sem si tak s nikým nerozuměla, nikdy sem nikoho tolik nemilovala, nikdo nikdy pro mě tolik neznamenál... Je těžký po 2 a něco letech bez něho žít, byl celý můj život a ted je navždy pryč :'(