Leden 2012

Nejlepší fotky jsou kolem Vás, a ty jsi jejich současti :)

6. ledna 2012 v 21:33 | Monulla |  >My Diary<
Tak to prohlasila Annie Leibovitz - znamá fotografka a ted můj velký vzor je skvělá. Fotila hvězdy od Joha Lennona po Jonnyho Deppa, Michaela Jacksona atd. Je prostě skvělá, chtěla bych byt tak dobrá jak ona. Hodně si prožila a její portéty jsou neskutečný a hodně mě to inspirovalo a zaroven zavedlo k zamyšlení o tom čeho chci dosáhnou, ale přála bych si byt jak ona.

Zpět, ale k mímu letočnímu životu. Blog byl vždy můj velký kamarád a ráda sem sem psala, dávala věci, obíhala affs, ale vše se poslední dobou mění. Mám přitele, přátele, kteří mě dřív scházeli a svěřovala jsem se s tým na blogu, ale ted už je vše jinak. A já už jsem zase o kousek ve předu. Můj blog vlastně slaví za měsíc 4 roky, tak že tenhle blog funguje velkou dobu, ale nebude bohužel navždy. Blog, virtuální svět není realita a moc se v ní žít nedá. Já v ní žila a až ted skoro v 17ti pochopila, že realita je o něčem jinem a ted radši chodím ven pokecat než abych vše vytukavala do klávese. Myslela jsem, že udělám změnu nebo aspon dám novej vzhled a budu sem chodit častěji, ale nezdá se to tak bohužel nevím. Možná skončím s doménou blog a přejdu na blogspot a nebo uplně na jiný web možná na doménu cz i když se musí platit tak i tak v budoucnu by nebyla špatná.

Hodně školy ted je. To tak máme asi každý, každý na nás tlačí at už ve škole nebo doma rodiče a ten stres je velkej. Jsem nachlazená a víkend si moc neužiju a ke všemu v pondělí hned 2 testy, 1 pololetka, 1 zkouší na referát a techniky graficky. Ke všemu musím ted bojovat víc, jak na základce to je děsný. Známky nic moc moc se mi nedaří aspon co se tyče matiky, nevím jestli ju zvládnu a už vůbec nevím jestli něco zvládnu. To je teprv pololetí co budu dělat na konci. No strach stoho mám, už ted.

Všem se teda omlouvám, že neobihám a nechodím na blog taky mě to štve, ale nechci abych stratila všechny affiky, proto že ted tu mám ty nejlepší a bez vás bych ten blog važně zrušila. Vy mě tady držíte a za to vám moc děkuju, protože bez blogu by nebyli moje články ani fotky bych neměla kam dávat teda ted už mám, ale na blog ten web teda nemá.

Poslední dobou jen je na mě velkej stres, ale dělám pořad to co mě baví a to fotím největší závislost a fotak je pro mě, jak moje dítě bez něho by to, už nešlo. Jsem ráda, že jsem kde jsem a ničeho nelituju. Prožila jsem si hodně špatných věci, to asi každý, ale málo z vás skoro rupalo na základce, málo z vás skoro skončilo v děcáku, málo z vás bylo šikanování, málo z vás se sebepoškozovalo, málo z vás se 2 a půl let trapilo pro jednoho kluka a už tyhle věci mě poznamenali na celý život. A změnili mě, že už vím, že nemůžu byt najivní jak dřív a myslím, že je to cesta stát se lepším člověkem.

Doufám, že sem dám aspon některý den fotky a oběhnu, ale to je bohužel ve hvězdách proto že ted do toho 20.1 musím makat ve škole dokud nebudou uzavřený známky, musím taky byt s přitelem a přátelami chodit snima ven a udělat si na ně čas, musím taky fotit a fotit a potom je upravovat dat je na rajce.idnes.cz a to taky zabere někdy s mím počítačem klidně 3 hodiny. Tak se měj te hezký a přeju hodně uspěchu ve škole.

S pozdravem Vaše adminka Monulla :)